X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Liberia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Liberia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Barcelona Liberia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Barcelona Liberia

Przewodnik po lotach Barcelona Liberia

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, hałas, inna sytuacja – to jest na pewno trudne doświadczenie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Unii Europejskiej, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Barcelona - Liberia, obsługują bilety elektroniczne. Nie musisz nic drukować, potrzebne jest tylko potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które masz w spodniach, włóż tam również torebkę, płaszcz czy szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Barcelona - Liberia

Tanie loty zazwyczaj pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak pakowny, że na pewno się do niego spakujesz. Jednak warto wszystko przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie odbył kontrolę, a cała wieża mocno zwiniętych podkoszulek nie była zniszczona.

Na wierzchu ułóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu znalazła się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry bagażu trzeba położyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem dowiedz się, jakie rzeczy można wziąć do środka w tanich lotach Barcelona - Liberia.