X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Murcja

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Murcja

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Barcelona Murcja

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Barcelona Murcja

Przewodnik po lotach Barcelona Murcja

Odprawa przed rejsem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Barcelona - Murcia

Podchodzenie do odprawy przed wylotem zazwyczaj całkiem długo trwa. Właśnie aby się jej poddać należy przyjechać na lotnisko nawet o dwie godziny przed wylotem. To czas, kiedy wydadzą ci karta pokładowa i kiedy będziesz mógł nadać bagaż rejestrowany. Sprawdź, na czym polega odprawianie się na lotnisku i jak ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Znajdź miejsce odprawy twojego lotu. Wcześniej wyciągnij także wszystkie dokumenty – musisz mieć przy sobie dowód i paszport. Trzeba też mieć przy sobie numer rezerwacji online, jeśli kupiłeś bilet przez Internet. Tanie loty Barcelona - Murcia z reguły nie potrzebują papierowych biletów, nie musisz zatem nic wydrukować.

W trakcie tej odprawy możesz nadać bagaż rejestrowany, który będzie sprawdzony i powędruje do samolotu. Na koniec dostaniesz kartę podkładową i możesz od razu przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. W tym momencie kontroli zostają poddane rzeczy wnoszone na pokład w bagażu podręcznym. Powinieneś zarówno przełożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek do spodni i odzienie wierzchnie. Później już iść na pokład.

Odpraw się online

W tanich lotach Barcelona - Murcia i czasami w tradycyjnych liniach lotniczych, możesz przeprowadzić odprawę w sieci. To bardzo szybki i komfortowy sposób. Dzięki temu szybciej dostaniesz kartę pokładową, możesz więc szybciej przejść kontrolę. Trzeba wiedzieć, że odprawa online bywa zazwyczaj możliwa tylko dla osób, zabierających ze sobą wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawa online to także znacznie tańsza opcja. Z zasady tradycyjne linie lotnicze dokładają kolejną opłatę za wydrukowanie na lotnisku karty pokładowej. Nie jest to jednak regułą.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Barcelona - Murcia