X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Mykonos

już od 258 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mykonos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mykonos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
30 sie (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
07 wrz (pią)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
31 sie (pią)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
07 wrz (pią)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
01 wrz (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
07 wrz (pią)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
28 maj (pon)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
02 cze (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
31 maj (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
02 cze (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Mykonos

Przewodnik po lotach Barcelona Mykonos

W czasie przelotu Barcelona - Mykonos mamy swoje prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że w czasie przelotu Barcelona - Mykonos tak jak i w innych przypadkach, mamy określone prawa, jednak też i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze zanim wejdziemy na pokład samolotu, tak abyśmy umieli z nich skorzystać, bo wówczas będziemy mieli pewność, że taki lot przeminie nam rzeczywiście spokojnie.

Zapoznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Musimy wiedzieć, że każda z linii lotniczych ma swój regulamin, z którym powinniśmy się poznać. Jeśli nie będziemy się do niego odnosić i będziemy ignorować zalecenia stewardess, to możemy być wyproszeni, lub nie będziemy wprowadzeni na lot Barcelona - Mykonos. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwała rekompensata.

Co jeśli lot Barcelona - Mykonos będzie spóźniony?

Jeżeli nasz samolot Barcelona - Mykonos będzie spóźniony, lub przesunięty na kolejny dzień, to przewoźnik ma obowiązek zorganizowania nam pożywienia, a także noclegu w przypadku dłuższego oczekiwania. Przy locie anulowanym, musi nam wyszukać kolejne wygodne połączenie i pokryć konieczność jego rezerwacji. Ta zasada obowiązuje również wtedy, kiedy decydujemy się na tanie loty Barcelona - Mykonos, chyba że w regulaminie który mamy do podpisania, przewoźnik określi inaczej.

Zagubiono nasz bagaż podczas przelotu Barcelona - Mykonos?

Jeśli okazał się być zagubiony nasz bagaż w czasie lotu Barcelona - Mykonos to także należy nam się rekompensata. Nie jest tutaj istotne, że zapłaciliśmy za przelot tak małą kwotę . To do linii lotniczych będzie należało odpowiednie zaopiekowanie się naszym bagażem podczas przelotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Chociaż warto zakupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, ponieważ wówczas nawet wykupując tanie loty Barcelona - Mykonos, mamy gwarancję, że ta kwestia będzie załatwiona dość szybko.

Podczas podróży samolotem Barcelona - Mykonos mamy też obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie ważne czy lecimy długą trasą czy być może wybraliśmy tą najkrótszą . Podczas takiego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale także obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na czas na odprawę oraz okazanie potrzebnych dokumentów. Bezwzględne słuchanie załogi i stosowanie się do jej próśb. Ale też stosowanie się do wytycznych, które mają tanie loty Barcelona - Mykonos w odniesieniu do rzeczy przewożonych w naszej walizce.

Jeśli pragniemy, aby nasz przelot Barcelona - Mykonos minął naprawdę przyjemnie. To przez cały czas powinniśmy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa i muszą być one pilnowane. Lecz mamy także określone obowiązki więc musimy je wypełnić z odpowiednim zaangażowaniem.