gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Oulu

już od 1079 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Oulu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Oulu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 lip (pią)
Finnair
Oulu
14 lip (nie)
Finnair
Gdańsk
09 lip (wto)
Finnair
Oulu
14 lip (nie)
Finnair
Gdańsk
05 lip (pią)
Finnair
Oulu
12 lip (pią)
Finnair
Gdańsk
08 lip (pon)
Finnair
Oulu
11 lip (czw)
Finnair
Gdańsk
08 lip (pon)
Finnair
Oulu
13 lip (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Oulu

Przewodnik po lotach Barcelona Oulu

Podróże samolotem Barcelona - Oulu kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Kobiety oczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie planują odpuszczać urlopu czy odwiedzenia rodziny. Albo zwyczajnie koniecznie muszą przedostać się na drugą stronę globu, więc decydują się na wybranie się w podróż mimo brzuszka. I chociaż dużo osób waha się, czy to na pewno zdrowe, lekarze rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy uspokajają, że normalnie rozwijająca się ciąża nie powinna być przyczyną rezygnacji z przelotu. Jednakże zanim wyruszysz w podróż zasięgnij porady i sprawdzić zalecenie położnika prowadzącego ciążę. W końcu pokład samolotu to inne środowisko. Należy więc przekonać się, że maluchowi nic nie będzie zagrażało.

Kolejną kwestią bywa obawa przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania podczas stania przy bramce odpraw. Warto jednakże pamiętać, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Barcelona - Oulu stosują bramki działające za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego powodu są znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz prawo mimo to nie wyrazić zgody na prześwietlenie i przejść kontrolę w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy z reguły mają warunki co do latania kobiet ciężarnych. Tanie loty Barcelona - Oulu i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom w ciąży tylko do konkretnego tygodnia. Zazwyczaj to 34 tc, a w przypadku bliźniaków -28-32. By po upływie 28 tygodnia ciąży móc wsiąść do samolotu musisz przedstawić też zaświadczenia od ginekologa. Znajdą się tam podstawowe dane o stanie ciąży, które będą pomocne dla personelu, na wypadek gdyby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Barcelona - Oulu.