X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Pamplona

już od 429 zł
27 mar 03 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pamplona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pamplona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Madryt
03 kwi (śro)
Iberia
Lot bezpośredni
Pamplona
10 kwi (śro)
Iberia
Lot bezpośredni
Warszawa
27 mar (śro)
Lufthansa
Pamplona
01 kwi (pon)
Lufthansa
Warszawa
31 mar (nie)
Lufthansa
Pamplona
04 kwi (czw)
Lufthansa
Warszawa
07 maj (wto)
Lufthansa
Pamplona
12 maj (nie)
Lufthansa
Warszawa
09 maj (czw)
Lufthansa
Pamplona
12 maj (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Pamplona

Przewodnik po lotach Barcelona Pamplona

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Przewoźnicy, też tanie loty  Barcelona - Pamplona dają możliwość na wniesienie do samolotu różnego rodzaju sprzętu sportowego bez większego problemu. Naturalnie powiązane jest to z kolejnymi różnymi kosztami. Dowiedz się wszystkiego o transporcie sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w samolocie

Masz możliwość dołożenia kolejnej sztuki bagażu i zabrania w nim roweru. To oczywiste, że rower powinien być odpowiednio poskładany do transportu. Należy go po pierwsze zapakować go w dedykowae do tego opakowanie kartonowe lub foliowe.

Co więcej musisz spuścić powietrze z kół i rozkręcić przednie koło. Można je przytroczyć do ramy. Kierownica musi być delikatnie poluźniona i ułożona wzdłuż ramy. Też pedały powinny być wykręcone lub przekręcone na wewnętrzną stronę. W tym sposobie ustawienia rower może być przewieziony w bagażu tanich lotów Barcelona - Pamplona.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe bywają wysyłane jako bagaż sportowy. Należy je włożyć do specjalnego futerału, aby zapobiec zniszczeniu. Pozostałe elementy, na przykład kask, trzeba zmieścić do bagażu rejestrowanego. Z reguły jednakże zestaw nart wraz z butami i kijkami są liczone jako jeden bagaż.

Koszt transportu sprzętu narciarskiego różni się u różnych linii. Niektóre stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Barcelona - Pamplona  pobierają kwotę jak za dodatkowy bagaż rejestrowany. Zdarza się, że jednak możliwe jest transportować sprzęt sportowy w ramach kosztów za zwykły bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.