gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Barcelona Paryż

już od 1135 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Paryż

Bilety lotnicze Hiszpania Paryż

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Vigo
20 lip (pią)
Iberia
Paryż
21 lip (sob)
Iberia
Vigo
20 lip (pią)
Iberia
Paryż
23 lip (pon)
Iberia
Vigo
19 lip (czw)
Iberia
Paryż
23 lip (pon)
Iberia
Vigo
19 lip (czw)
Iberia
Paryż
20 lip (pią)
Iberia
Vigo
18 lip (śro)
Iberia
Paryż
22 lip (nie)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Barcelona Paryż

Przewodnik po lotach Air France Barcelona Paryż

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno lot Barcelona - Paryż linią Air France, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Profilaktyka jest priorytetem

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z dzieckiem należy rozpocząć od odwiedzin u lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto także zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty są niezbędne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza UE - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich dzieci. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co bardzo ułatwia cały proces.

Podróż samolotem Barcelona - Paryż linią Air France

Nie każde dziecko dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem na pokład.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Barcelona - Paryż linią Air France? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są też bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.