X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Barcelona Poznań

już od 713 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Barcelona Poznań

Bilety lotnicze LOT Barcelona Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
10 kwi (śro)
LOT
Poznań
17 kwi (śro)
LOT
Barcelona
11 kwi (czw)
LOT
Poznań
15 kwi (pon)
LOT
Barcelona
11 kwi (czw)
LOT
Poznań
17 kwi (śro)
LOT
Barcelona
09 kwi (wto)
LOT
Poznań
16 kwi (wto)
LOT
Barcelona
12 kwi (pią)
LOT
Poznań
16 kwi (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Barcelona Poznań

Przewodnik po lotach LOT Barcelona Poznań

Jak przeżyć lot Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines z pociechą?

Pojawienie się potomstwa wcale nie powinno oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Warto tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, żeby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo szukając biletów w przystępnej cenie, musimy pamiętać, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku zapłacimy już za cały bilet, czasem tylko tanie loty Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed wylotem Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do lotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać prędzej, tak aby bez stresu zdać nasze bagaże, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed wylotem, gdzie przebierzemy maleństwo. Większość linii lotniczych oferujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zająć naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, lecz także jakiejś przekąski. Do tego zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, czyli całość musimy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba pomocy przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines mają właściwie przeszkolony zespół, który ma za zadanie pomóc pasażerom, a więc również i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz wiedz, że każda podróż posiada swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Barcelona - Poznań linią LOT Polish Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest możliwe, by podróż minęła spokojnie i bez większych nerwów.