X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Barcelona Poznań

już od 858 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Barcelona Poznań

Bilety lotnicze Lufthansa Barcelona Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
09 kwi (wto)
Lufthansa
Poznań
14 kwi (nie)
Lufthansa
Barcelona
11 kwi (czw)
Lufthansa
Poznań
15 kwi (pon)
Lufthansa
Barcelona
09 kwi (wto)
Lufthansa
Poznań
17 kwi (śro)
Lufthansa
Barcelona
09 kwi (wto)
Lufthansa
Poznań
16 kwi (wto)
Lufthansa
Barcelona
12 kwi (pią)
Lufthansa
Poznań
16 kwi (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Barcelona Poznań

Przewodnik po lotach Lufthansa Barcelona Poznań

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Barcelona - Poznań linią Lufthansa?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Barcelona do Poznań należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, pieniądze i wszystkie wartościowe rzeczy, nawet wtedy, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Barcelona - Poznań linią Lufthansa dają nam możliwość zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te konieczne przedmioty/ Jeżeli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio kupić na miejscu. W czasie kontroli będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na górze, aby wszystko odbyło się prędko oraz sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Barcelona - Poznań linią Lufthansa

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Barcelona - Poznań linią Lufthansa nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia ma swoje reguły bagażowe

Planując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia posiada swoją politykę bagażową. Przez to trzeba zobaczyć, kto jest na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Barcelona - Poznań linią Lufthansa, posiadają dosyć wysokie ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wielkości i masę, bo wówczas zaoszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.