X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Barcelona Poznań

już od 303 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Poznań

Bilety lotnicze Barcelona Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
14 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
05 mar (wto)
LOT
Poznań
09 mar (sob)
LOT
Barcelona
05 mar (wto)
LOT
Poznań
12 mar (wto)
LOT
Barcelona
07 mar (czw)
LOT
Poznań
10 mar (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Barcelona Poznań

Przewodnik po lotach SAS Barcelona Poznań

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Barcelona - Poznań linią Scandinavian Airlines?

Nie ma znaczenia czy udajemy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że taki bagaż musi mieć określone rozmiary oraz wagę, tak abyśmy mieli gwarancję, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Barcelona do Poznań należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszystkie kosztowne przedmioty, także wtenczas, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Barcelona - Poznań linią Scandinavian Airlines oferują nam szansę zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to trzeba zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio kupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na górze, aby wszystko poszło prędko oraz sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Barcelona - Poznań linią Scandinavian Airlines

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Barcelona - Poznań linią Scandinavian Airlines nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik ma swoje reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, musimy wiedzieć, że każda linia posiada własne reguły bagażowe. Przez to warto zobaczyć, kto lata na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy proponujący tanie loty Barcelona - Poznań linią Scandinavian Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które przedmioty mają szansę się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wielkości i wagę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.