gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Smart Wings Barcelona Poznań

już od 1050 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Poznań

Bilety lotnicze Hiszpania Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Alicante
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
02 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
29 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
24 sie (pią)
Lufthansa
Poznań
26 sie (nie)
Lufthansa
Madryt
25 sie (sob)
Lufthansa
Poznań
26 sie (nie)
Lufthansa
Madryt
24 sie (pią)
Lufthansa
Poznań
27 sie (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Smart Wings Barcelona Poznań

Przewodnik po lotach Smart Wings Barcelona Poznań

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Barcelona - Poznań linią African Safari Airways może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla turystów.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz lot Barcelona - Poznań linią African Safari Airways? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest zdanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer lotu czy godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o pasek od spodni, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu transportującego turystów na pokład. Należy również zauważyć, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących loty Barcelona - Poznań umożliwia dokonanie odprawy online, co bardzo przyspiesza cały proces.