gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Smart Wings Barcelona Poznań

już od 210 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Poznań

Bilety lotnicze Barcelona Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
08 gru (sob)
Ryanair
Poznań
12 gru (śro)
Ryanair
Barcelona
08 gru (sob)
Ryanair
Poznań
13 gru (czw)
Ryanair
Barcelona
10 lut (nie)
Ryanair
Poznań
19 lut (wto)
Ryanair
Barcelona
12 lut (wto)
Ryanair
Poznań
19 lut (wto)
Ryanair
Barcelona
12 lut (wto)
Ryanair
Poznań
20 lut (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Smart Wings Barcelona Poznań

Przewodnik po lotach Smart Wings Barcelona Poznań

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Barcelona - Poznań linią African Safari Airways może być powodem wielu stresów, co jest związane między innymi z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla turystów.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz lot Barcelona - Poznań linią African Safari Airways? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest zdanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer lotu czy godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o pasek od spodni, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu transportującego turystów na pokład. Należy również zauważyć, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących loty Barcelona - Poznań umożliwia dokonanie odprawy online, co bardzo przyspiesza cały proces.