X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Barcelona Praga

już od 739 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Barcelona Praga

Bilety lotnicze Air France Barcelona Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
11 lut (pon)
Air France
Praga
14 lut (czw)
Air France
Barcelona
09 lut (sob)
Air France
Praga
16 lut (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Barcelona Praga

Przewodnik po lotach Air France Barcelona Praga

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Barcelona - Praga linią Air France może być powodem wielu stresów, co jest związane również z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę przed wylotem? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Karta pokładowa

Planujesz lot Barcelona - Praga linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez problemu, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest zdanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca czy data odlotu.

Skanowanie bagażu podręcznego

Po otrzymaniu karty pokładowej należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi np. o zegarek, pieniądze w bilonie czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z walizką podręczną może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do specjalnego rękawa lub autobusu przewożącego podróżnych do samolotu. Warto także podkreślić, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Barcelona - Praga umożliwia dokonanie odprawy online, co minimalizuje formalności.