X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Sheremetyevo

już od

14 maj 21 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Sheremetyevo

Bilety lotnicze Barcelona Sheremetyevo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Sheremetyevo

Przewodnik po lotach Barcelona Sheremetyevo

Lot  Barcelona - Moscow (Sheremetyevo) ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Barcelona - Moscow (Sheremetyevo) i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Poniżej prezentujemy warunki jakie są wymagane do przewozu zwierząt.

Obowiązkowa  zgoda  przewoźnika

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem aprobaty linii lotniczych. Wynika to z procedur bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko z góry ustalona ilość zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport psów. Podczas rezerwacji lotu Barcelona - Moscow (Sheremetyevo) należy poinformować linie lotnicze o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby organizator lotu ustalił koszt oraz określił warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu pupila

Przed lotem sprawdź, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia lotu.

Mikroczip

Wybrane zwierzęta muszą posiadać wszczepiony dedykowany mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin immunizacji nie może być wcześniej niż termin wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Barcelona do Moscow (Sheremetyevo)

Najczęściej niewielkie koty przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby zwierzę mógł wstać, położyć się i ruszać się i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Barcelona do Moscow (Sheremetyevo)

Wszystkie linie lotnicze zezwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych kosztów.Regulamin transportu jest taki sam, jak w przypadku transportu innych kotów.