X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Barcelona Stavanger

już od 245 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Stavanger

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Stavanger
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
09 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
11 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
13 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
16 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
23 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Barcelona Stavanger

Przewodnik po lotach Air France Barcelona Stavanger

Czy można zabrać leki na przelot Barcelona - Stavanger linią Air France

Jeżeli posiadaliśmy już kiedyś okazję korzystać z oferty lotu Barcelona - Stavanger linią Air France, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób należy spakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, w jaki sposób to wygląda, jakie leki możemy ze sobą wziąć oraz czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Warto sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy posiadali świadomość, że lot Barcelona - Stavanger linią Air France minie nam miło i bez zbędnego stresu.

Medykamenty w bagażu podręcznym podczas lotu Barcelona - Stavanger linią Air France.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Barcelona - Stavanger linią Air France, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość posiadać w bagażu podręcznym. Rzecz jasna musimy poinformować o ich obecności w momencie kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w osobnej kosmetyczce. Wtenczas wszystko odbędzie się sprawniej, i możemy w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada jest taka, że przewozić mamy możliwość medykamenty bez recepty, które będą dostępne dla wszystkich i te na receptę. Przy tych drugich, warto posiadać pismo od lekarza, bo może się przydać w celu potwierdzenia medykamentów.

Jaki jest limit na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy zabrać wyłącznie taką ilość medykamentów, jaka jest nam faktycznie niezbędna w czasie wycieczki. Tanie loty Barcelona - Stavanger linią Air France pozwalają również na zabranie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli nasz medykament powinien być aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie również powinniśmy od razu zgłosić w czasie sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wybraliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak mamy prawo mieć na pokładzie niezbędne leki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy zasady odnośnie do przewożenia leków, to dowiemy się, że mamy szansę również posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Jednak warto spytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z transportem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że mamy szansę zabrać ze sobą leki oraz niezbędny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu bez problemów korzystać z oferty, którą mają dla swoich klientów tanie loty Barcelona - Stavanger linią Air France.