X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Teneryfa

już od 164 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Teneryfa

Bilety lotnicze Barcelona Teneryfa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
09 lis (sob)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Teneryfa
13 lis (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
09 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
11 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
26 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Teneryfa

Przewodnik po lotach Barcelona Teneryfa

Musimy zrobić odprawę przed podróżą Barcelona - Teneryfa

Nareszcie przyszła ta chwila. Bilet zakupiony tylko za jest wykorzystany, a my możemy spełniać swoje marzenie o podziwianiu obcych miast. Mimo wszystko nim będziemy znajdować się w samolocie Barcelona - Teneryfa musimy odbyć odprawę, podczas której zostanie sprawdzone, czy wszystko jest dobrze oraz czy faktycznie mamy prawo lecieć. Bez względu na wybór linii lotniczych, odprawa zawsze będzie wyglądać tak samo, czyli trzeba się prędzej z nią poznać, żeby mieć świadomość, co się będzie działo.

Powinniśmy się pojawić znacznie przed lotem Barcelona - Teneryfa

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że mamy się zjawić na lotnisku nie później, niż 2 godziny przed startem. Wówczas będziemy mogli na spokojnie sprawdzić, na odpowiednich monitorach, gdzie ma miejsce odprawa na nasz samolot Barcelona - Teneryfa i do której z bramek powinniśmy się wybrać. Trzeba przy tym zapamiętać, żeby już trochę wcześniej przyszykować niezbędne papiery, jak dowód osobisty lub paszport, kod rezerwacji albo bilet drukowany, jeśli taki mamy na tanie loty Barcelona - Teneryfa. W tym miejscu także będziemy mogli nadać bagaż rejestrowany, jeżeli taki wzięliśmy w podróż Barcelona - Teneryfa. Po tych wszystkich działaniach, otrzymamy kartę pokładową, dzięki której możemy znaleźć się na pokładzie samolotu.

Następna kontrola bezpieczeństwa przed lotem Barcelona - Teneryfa

Zanim w końcu to nadejdzie, musimy odbyć również kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Barcelona - Teneryfa będą pochodzić do tego niesamowicie drobiazgowo, więc pamiętajmy, aby do podstawionej kuwety wsadzić różne przedmioty typu: telefon, klucze, pasek, oraz urządzenia elektroniczne. Sprzęty dobrze mieć na górze naszego bagażu kabinowego, bo wówczas całość odbędzie się prędzej i sprawniej. Wówczas po tak przeprowadzonej odprawie i kontroli, będziemy mogli przejść przez bramkę, z niej nastąpi wsiadanie do samolotu.

Pamiętajmy, że wszystko będzie tutaj drobiazgowo sprawdzane, a więc musimy się wykazywać spokojem oraz odpowiednio szybszym pojawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie ma też znaczenia, że wybieramy się w naprawdę najkrótszy przelot . Tanie loty Barcelona - Teneryfa mają odpowiednie zasady w odniesieniu do odprawy i kontroli, więc się ich będą trzymać.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lizbona Dublin

Tanie loty Cartagena Karlowe Wary

Tanie loty Debrecen Kardla

Tanie loty Svendborg Ryga

Tanie loty WizzAir Accra

Tanie loty Ponza Rousse

Tanie loty Soderhamn Tierp

Tanie loty Ischgl Rorschach

Tanie loty Groningen Ikaria Island

Tanie loty Saas-Fee Vigo

Tanie loty Arbon Volos