X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Zurych

już od 333 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
03 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
05 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
01 lip (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
17 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
18 lip (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
19 lip (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Zurych

Przewodnik po lotach Barcelona Zurych

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Barcelona - Zurych czy regularne linie lotnicze, to nie ma znaczenia. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadanym przez nas bagażem może coś się stać. Ale jednak nie musisz obawiać się zniszczenia wszystkich rzeczy. Najczęściej standardowa polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy również bagażu. Sprawdź, na czym to polega.

Co wchodzi do ubezpieczenia turystycznego

Zakres ubezpieczenia turystycznego dotyczący bagażu bywa różny. Wszystko zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego. Część z nich obejmuje polisą jedynie bagaże nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Inne również na przykład transportowane osobno rzeczy upominki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować także rzeczy innego rodzaju, które można zabrać samolotem. Oznacza to także, że wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy również jest objęty ubezpieczeniem.

Sposób działania polisy ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie podróżne na bagaż dotyczy kilku sytuacji. Najpierw w momencie, jeśli ten będzie zniszczony lub uszkodzony. Wtedy również masz szansę odzyskać pieniądze od regularnych linii lotniczych albo tanich lotów Barcelona - Zurych – to firma przewozowa bierze odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie bagażów. Jeśli otrzymasz zwrot z polisy to będą zwyczajnie dodatkowe środki. Ich wysokość wiąże się z umową polisy i kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje także w momencie, kiedy bagaż będzie opóźniony albo zwyczajnie zginie na lotnisku. Jeżeli nie zostanie odnaleziony, otrzymasz pieniądze za stracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia również jest uzależniona od zawartej w umowie kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Barcelona - Zurych, mają obowiązek oddać ci środki, wydawane na zakupienie zastępczych rzeczy, które umożliwią ci pobyt na wakacjach.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze latają na trasie Barcelona - Zurych