X
Ładowanie...

Tanie loty Bari Ateny

już od 183 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bari Ateny

Przewodnik po lotach Bari Ateny

Odwołany lub opóźniony lot Bari - Ateny. A co, jeśli samolot Bari - Ateny jest odwołany

Anulowany samolot – to najbardziej przerażająca wizja podróżujących korzystających z przesiadek. Widmo opóźnionego lotu możne napędzić strachu również innym pasażerom. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy twój rejs zostanie anulowany lub będzie dużo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są powszechne. To najczęściej niezbyt częste przypadki, które są usprawiedliwione niesprzyjającą aurą, awariami na lotnisku a także awariami technicznymi. Ale nie ma to wpływu na to, że w czasie wyświetlenia się komunikatu, podróżujący mogą być bardzo zdenerwowani. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – nie będziesz zdany na siebie. Linia lotnicza odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Bari - Ateny, są zobowiązane do zarezerwowania ci miejsca następnym rejsie, jeśli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Co więcej, zapewniają pasażerom jedzenie i napoje, a w takim przypadku, że czas oczekiwania na nowy samolot bardzo się wydłuża, także pokój w hotelu. Masz możliwość poszukania tego na własną rękę, na przykład wyszukując hotele znajdujące się w małej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Po odwołanym lub opóźnionym locie samolot będzie opóźniony lub odwołany możesz żądać wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Przede wszystkim linia lotnicza ma obowiązek ponieść koszty przebukownia biletu i dla przykładu przewiezienia cię na kolejne lotnisko. Dodatkowo możesz także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to tydzień.

Odszkodowanie należy się, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Można otrzymać zwrot ceny biletu. Kwota odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Bari - Ateny. Nie przysługuje ci wyłącznie w wypadku, gdy opóźnienie było wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak jakimś wydarzeniem losowym.