X
Ładowanie...

Tanie loty Bari Heathrow Arpt

już od
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bari Heathrow Arpt

Bilety lotnicze Bari Heathrow Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bari Heathrow Arpt

Przewodnik po lotach Bari Heathrow Arpt

Podróż  Bari - London (Heathrow) z pupilem na pokładzie

Planujesz lot Bari - London (Heathrow) i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego psa na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu pupili.

Niezbędna  zgoda  organizatora lotu

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem zgody organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona ilość pupili. Niektóre tanie linie lotnicze oraz przeważająca część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na przewóz psów. Podczas rezerwacji lotu Bari - London (Heathrow) trzeba poinformować linie lotnicze o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby linie lotnicze określił opłatę oraz przekazał warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed lotem upewnij się, że masz wymaganne dokumenty, a Twój pupil spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Niektóre zwierzęta muszą mieć wszczepiony dedykowany mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz tchórzofretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data szczepienia nie może być wcześniejsza niż data wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą posiadać paszport wystawiony przez lekarza weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz pupila z Bari do London (Heathrow)

Zazwyczaj nieduże psy przewożone są na pokładzie samolotu w specjalnym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby pupil mógł wstać, położyć się i ruszać się i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Bari do London (Heathrow)

Wszyscy przewoźnicy udzielają zgody na podróż osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych opłat.Regulamin przewozu jest tożsamy, jak w sytaucji transportu innych pupili.