X
Ładowanie...

Tanie loty Bari Patras

już od 152 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bari Patras

Przewodnik po lotach Bari Patras

Co ma prawo znaleźć się w walizce podczas lotu Bari - Patras

Jeżeli lecimy pierwszy raz, bo w końcu do podróżowania skłoniły nas tanie loty Bari - Patras, to niewątpliwie zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nie możemy. Dlatego warto zajrzeć do odpowiednich poradników, które na własnej witrynie posiadają wszyscy przewoźnicy. Wówczas będziemy mogli na ten temat zdobyć rzeczywiście znaczną wiedzę.

Co można mieć na pokładzie w czasie przelotu Bari - Patras

Przede wszystkim okazujemy się być zainteresowani, co można wziąć ze sobą do samolotu podczas przelotu Bari - Patras? Warto posiadać świadomość, że mamy prawo zabrać trochę jedzenia, jeśli będzie ono spakowane przez producenta. W dodatku możemy zabrać niewielką ilość płynów, ale nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo muszą być w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny zostać zapakowane razem, w przezroczystym worku, bo wtedy szybciej przejdziemy przez odprawę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybieramy regularnych przewoźników czy tanie loty Bari - Patras, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

Podczas lotu Bari - Patras medykamenty mamy prawo posiadać

Nawet jeśli zdecydujemy się zakupić bilet na naprawdę tani lot za , to i tak powinniśmy mieć świadomość, że medykamenty do samolotu mamy prawo zabrać. Tak te, jakie są ogólnodostępne jak dla przykładu lek na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych drugich warto mimo wszystko posiadać zaświadczenie od lekarza. Oczywiście powinniśmy posiadać ich ze sobą tyle, ile rzeczywiście potrzebujemy podczas wyjazdu, a więc jeżeli czeka nas trwająca krótko wyprawa , to nie należy brać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do luku bagażowego?

Jeśli pragniemy na lot Bari - Patras wziąć więcej płynów, lub chcemy zabrać coś ostrego, to należy to spakować do bagażu rejestrowanego. Wówczas będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przetransportować, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Bari - Patras. Powinniśmy mimo wszystko wiedzieć, że bez względu na to, do jakiego bagażu je włożymy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, a to znaczy, że na miejscu muszą pozostać różnego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Trzeba zobaczyć jakie obostrzenia odnośnie walizek posiadają tanie loty Bari - Patras i pozostali przewoźnicy. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniej rzeczy będziemy musieli wyjąć z walizki podczas odprawy i pozostawić na lotnisku.