gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bastia Lourdes

już od 121 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lourdes

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lourdes
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
07 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lourdes
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lourdes
02 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
26 sie (nie)
Air France
Lourdes
27 sie (pon)
Air France
Bruksela
27 sie (pon)
Air France
Lourdes
28 sie (wto)
Air France
Warszawa
25 wrz (wto)
Air France
Lourdes
29 wrz (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bastia Lourdes

Przewodnik po lotach Bastia Lourdes

Czy tanie linie dają nam szansę zmienić dane przed lotem Bastia - Lourdes

Mamy wykupiony bilet w najniższej kwocie, zorganizowana będzie już cała podróż. Nagle mimo wszystko okazuje się, że nie możemy polecieć więc pragniemy, żeby miast nas poleciał ktoś inny. Może również stać się tak, że będziemy musieli zmienić czas podróży. Czy mimo wszystko możemy przeprowadzić takie zmiany? Czy okażą się być one bezpłatne?

Co możemy zmienić na bilecie na lot Bastia - Lourdes?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, które dane mamy szansę zmienić na bilecie, to powinniśmy wiedzieć, że przede wszystkim nazwisko pasażera. Tu powinniśmy wiedzieć, że pobrana okaże się być opłata za każdy odcinek, którym ma polecieć pasażer. Dlatego warto się zorientować, czy nie okaże się być lepiej jeżeli wykupimy nowy bilet na tanie loty Bastia - Lourdes aniżeli przemienianie samego nazwiska. W dodatku mamy szansę też zmienić datę danej wyprawy. Jeżeli w nowym dniu przelot Bastia - Lourdes okaże się być droższy, to różnicę musimy dopłacać. Jednak jeśli wyjdzie, że tanie loty Bastia - Lourdes w nowym terminie są tańsze aniżeli my zapłaciliśmy, to różnicy nie otrzymamy. W razie potrzeby, możemy również przemienić tutaj trasę lotu. Ma szansę to być konieczne, jeśli wyjdzie, że jakaś inna będzie krótsza, a wcześniej danej propozycji nie znaleźliśmy.

Czego nie zmienimy?

Trzeba także wiedzieć, czego nie uda nam się przemienić. Nie będziemy mogli przemienić propozycji na tanie loty Bastia - Lourdes z jednego przewoźnika na innego. Nie będziemy też mieli możliwości zmienić sekwencji przelotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana informacji o płatniku za bilet może okazać się być dokonana i to bezpłatnie. Powinniśmy mieć świadomość, na wykonanie których zmian pozwolą nam tanie loty Bastia - Lourdes tak abyśmy mieli pewność, co będziemy mieli możliwość robić, a czego nie. W dodatku warto wiedzieć, że te zmiany zazwyczaj będą płatne, a więc ma możliwość się okazać, że zakupienie kolejnego biletu na przelot Bastia - Lourdes będzie korzystniejsze.

Jeżeli rezerwujemy lot samolotem z dużym wyprzedzeniem, to powinniśmy się liczyć, że może dojść do jakichś niezamierzonych wydarzeń. Przez to też, już wcześniej trzeba się dowiedzieć jakie mamy okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik posiada tu własne zasady i przez to trzeba przeczytać ich zasady.