X
Ładowanie...

Tanie loty Bazylea Rabat

już od 1285 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rabat

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rabat
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 paź (pon)
Air France
Rabat
14 paź (nie)
Air France
Warszawa
08 paź (pon)
Air France
Rabat
15 paź (pon)
Air France
Warszawa
08 paź (pon)
Air France
Rabat
16 paź (wto)
Air France
Warszawa
08 paź (pon)
Air France
Rabat
17 paź (śro)
Air France
Warszawa
08 paź (pon)
Air France
Rabat
19 paź (pią)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bazylea Rabat

Przewodnik po lotach Bazylea Rabat

Transport sprzętu sportowego podczas lotu EuroAirport Swiss - Rabat

Wyruszasz w podróż do EuroAirport Swiss - Rabat i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem transportu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych pozwala na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do EuroAirport Swiss - Rabat przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do EuroAirport Swiss - Rabat musisz koniecznie zgłosić go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez organizatora lotu na trasie do EuroAirport Swiss - Rabat, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na rozerwanie, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Rabat w całości.