X
Ładowanie...

Tanie loty Beauvais Tille Iasi

01 gru 08 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Iasi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Iasi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Beauvais Tille Iasi

Przewodnik po lotach Beauvais Tille Iasi

Podróż  Paryż(Beauvais Tille) - Iasi z pupilem na pokładzie

Przed Tobą lot Paryż(Beauvais Tille) - Iasi i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego psa na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie są wymagane do przewozu pupili.

Niezbędna  aprobata  linii lotniczych

Przewóz pupila wymaga za każdym razem zgody przewoźnika. Wynika to z procedur bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko z góry ustalona ilość zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz przeważająca część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na przewóz psów. W trakcie rezerwacji lotu Paryż(Beauvais Tille) - Iasi należy poinformować linie lotnicze o chęci zabrania ze sobą zwierzęcia, tak aby linie lotnicze naliczył opłatę oraz przekazał warunki przewozu.

Obligatoryjne dokumenty potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed podróżą upewnij się, że posiadasz obligatoryjne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia lotu.

Mikroczip

Wybrane zwierzęta muszą posiadać wszczepiony specjalny mikroczip a jego numer wklejony do paszportu.

Szczepienie

Koty oraz fretki muszą mieć szczepienie przeciwko wściekliźnie, a termin immunizacji nie może być wcześniej niż termin wpięcia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Paryż(Beauvais Tille) do Iasi

Zazwyczaj małe zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby pupil mógł wstać, kłaść się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Paryż(Beauvais Tille) do Iasi

Wszyscy przewoźnicy pozwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Procedura transportu jest taki sam, jak w przypadku przewozu innych kotów.