X
Ładowanie...

Tanie loty Beja Tulcea

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Beja Tulcea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Beja Tulcea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Beja Tulcea

Przewodnik po lotach Beja Tulcea

Co masz prawo mieć ze sobą podczas lotu Beja - Tulcea?

Jeśli pierwszy raz zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką mają tanie loty Beja - Tulcea, to z pewnością podstawowym z zagadnień, jakie nas męczą będzie to, co możemy wziąć ze sobą do samolotu. Trzeba się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy prawo nawet skorzystać z listy, jaka będzie umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy mieli pewność, że nie weźmiemy czegoś, co może się okazać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu podręcznego na przelot Beja - Tulcea?

Najważniejszą sprawą jest to, co możemy mieć w bagażu kabinowym w czasie tego lotu Beja - Tulcea. Dozwolone jest posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, ale w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Musimy tutaj wspomnieć, że do tych płynów będzie się zaliczał również szampon czy żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Beja - Tulcea pozwalają nam posiadać tablet, laptop czy trochę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić podróż. Koniecznie mają się w nim znajdować dokumenty konieczne do lotu, a więc dowód tożsamości i karta pokładowa, bo bez nich zrealizowanie nawet bardzo krótkiego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to brać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na lot Beja - Tulcea to coś innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Beja - Tulcea dają nam możliwość zakupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym trzymać nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najkorzystniejszy lot , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre rzeczy, wieźć odrobinę alkoholu, ale też płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Lecz także tutaj nie będziemy mogli na lot Beja - Tulcea wnosić niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Beja - Tulcea oraz zobaczyć co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo bardzo pomocna będzie lista, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak abyśmy mieli pewność, że nawet nieopatrznie, nie będziemy próbowali zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie może być w czasie podróży Beja - Tulcea.