X
Ładowanie...

Tanie loty Belem Porto

już od 44 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Porto

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Porto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
07 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
31 sty (czw)
Ryanair
Porto
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
22 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belem Porto

Przewodnik po lotach Belem Porto

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Belem - Porto i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Belem - Porto oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Belem - Porto, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: pieniądze, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.