X
Ładowanie...

Tanie loty Belgrad Arrecife

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Belgrad Arrecife

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Belgrad Arrecife

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belgrad Arrecife

Przewodnik po lotach Belgrad Arrecife

Które kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki można przewozić niemal bez żadnych ograniczeń. Jednak już w podręcznym bywa to utrudnione. Mnóstwo podróżnych mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, które kosmetyki można zabrać, a co jest niemożliwe. Podpowiadamy, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Co możesz zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które możesz wziąć ze sobą na pokład jest bardzo długa. Właściwie w podręcznym bagażu w tanich lotach Belgrad - Lanzarote możesz umieścić niemalże wszystko. Umieścisz tam zarówno kosmetyki do make-upu, jak i mydło w płynie, płyny do kąpieli, czy szampony. Można także spakować kosmetyki w sprayu, np. antyperspiranty.

Większy problem jest, jeśli chcesz wziąć przybory do manicure i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z osłoniętym ostrzem pokrywce może z tobą lecieć na pokładzie, jednakże już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie można wnieść. Wtedy powinieneś włożyć to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie spakować golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Belgrad - Lanzarote i tradycyjne linie lotnicze podają wyjątkowe zasady określające sposób pakowania preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszystkie kosmetyki w płynnie (płyn do demakijażu, płyn do ust, żele) muszą zostać przelane do małych plastikowych buteleczek. Buteleczki powinny mieć objętość stu mililitrów.

Pakowane buteleczki z płynami należy spakować do przezroczystej, plastikowej torebki – kosmetyczki. Podczas kontroli bagażu będzie to sprawdzane. Warto też zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego można spakować wyłącznie 1 l płynów. Ograniczenia te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Belgrad - Lanzarote, jak i regularnych linii lotniczych.