X
Ładowanie...

Tanie loty Belgrad Bourgas

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 lut 08 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Belgrad Bourgas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Belgrad Bourgas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belgrad Bourgas

Przewodnik po lotach Belgrad Bourgas

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, hałas, inna sytuacja – to przecież mało komfortowe przeżycie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest wcale stresująca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeśli przemieszczasz się do krajów europejskich, konieczny jest jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Belgrad - Bourgas, uznają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, umieść tam także torbę, płaszcz czy chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Belgrad - Bourgas

Tanie loty z reguły dają ci zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco pakowny, że na pewno się do niego spakujesz. Jednakze trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a cała struktura mocno skręconych podkoszulek nie była zburzona.

Na górze zapakuj potrzebne dokumenty – w końcu trzeba będzie je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się aby na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem bagażu należy umieścić także napoje. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał niszczyć sumiennie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, co możesz wziąć do środka w tanich lotach Belgrad - Bourgas.