X
Ładowanie...

Tanie loty Belgrad Praga

już od 195 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 cze (wto)
Ryanair
Praga
13 cze (śro)
WizzAir
Kraków
24 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
29 sie (śro)
Ryanair
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Praga
13 cze (śro)
WizzAir
Londyn
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belgrad Praga

Przewodnik po lotach Belgrad Praga

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Belgrad - Praga

Kupując wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli planujesz podróż samodzielnie, będziesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Belgrad - Praga, warto dopłacić trochę pieniędzy na ubezpieczenie. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najbardziej przydatne na wakacjach i dlaczego jest naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najważniejsze okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Belgrad - Praga, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa zazwyczaj odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą bagażu – ale przewożąc droższe przedmiotu, warto uzupełniająco objąć je polisą. Na dodatek gwarantuje ci powrót do Polski w przypadku choroby i zwróci ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu poza granicami, lub wtedy, jeśli zostaniesz ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie wielu przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeśli zaginie i będziesz musiał na niego czekać, masz zagwarantowane wypłacenie kosztów.

Część towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. Są niezwykle intratne, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, masz możliwość odzyskania dodatkowo wydanych środków. Nie obawiaj się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Belgrad - Praga znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka suma.