X
Ładowanie...

Tanie loty Belgrad Suceava

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Belgrad Suceava

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Belgrad Suceava

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belgrad Suceava

Przewodnik po lotach Belgrad Suceava

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Belgrad - Suceava- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z rodziną w podróż Belgrad - Suceava, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości mniejszych miasteczek podczas całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne środki finansowe, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Belgrad - Suceava. Możesz tego dokonać na miejscu lub wcześniej online za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór auta

Przed podróżą Belgrad - Suceava wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku niejasności mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Najczęściej wypożyczalnie informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania auta. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.