X
Ładowanie...

Tanie loty Belgrad Tunis

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Belgrad Tunis

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Belgrad Tunis

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belgrad Tunis

Przewodnik po lotach Belgrad Tunis

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz urlop i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla właścicieli. W jaki sposób przygotować psa lub kota do podróży samolotem Belgrad -Tunis?

Przygotuj pojemnik dla futrzaka

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może być źródłem stresu dla czworonoga. Zarezerwowałeś połączenie Belgrad -Tunis, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji biletu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi oczywiście pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli chcesz wyjechać z psem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Bardzo ważne są dokumenty - przede wszystkim paszport poświadczający wykonanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe na terenie całej wspólnoty unijnej. Przed Tobą podróż Belgrad -Tunis? Pamiętaj, że w trakcie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego kota nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do zamknięcia - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.