X
Ładowanie...

Tanie loty Bergamo Arpt Kolonia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bergamo Arpt Kolonia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bergamo Arpt Kolonia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bergamo Arpt Kolonia

Przewodnik po lotach Bergamo Arpt Kolonia

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, gwar, nowa sytuacja – to jest na pewno trudne przeżycie. Zdradzamy, czego można się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest ani trochę przerażająca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, konieczny jest wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Bergamo (Orio Al Serio) - Kolonia Bonn, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic zabierać, wystarczy wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, włóż tam także neseser, kurtkę lub szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Bergamo (Orio Al Serio) - Kolonia Bonn

Tanie loty z reguły dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on tak duży, że z pewnością się do niego zmieścisz. Jednak warto każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a złożona konstrukcja ciasno zrolowanych koszulek nie była rozwalona.

Na górze połóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się by na górze znajdowała się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Z samej góry bagażu warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba niszczyć sumiennie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem sprawdź, jakie rzeczy można zabrać do samolotu w tanich lotach Bergamo (Orio Al Serio) - Kolonia Bonn.