X
Ładowanie...

Tanie loty Bergamo Arpt Mohamed V Arpt

już od 1156 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mohamed V Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mohamed V Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 lip (pią)
Air France
Casablanca
20 lip (pon)
Air France
Warszawa
17 lip (pią)
Air France
Casablanca
21 lip (wto)
Air France
Warszawa
17 lip (pią)
Air France
Casablanca
25 lip (sob)
Air France
Warszawa
19 lip (nie)
Air France
Casablanca
22 lip (śro)
Air France
Kraków
05 lip (nie)
Lufthansa
Casablanca
12 lip (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bergamo Arpt Mohamed V Arpt

Przewodnik po lotach Bergamo Arpt Mohamed V Arpt

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Bergamo (Orio Al Serio) - Casablanca (Mohamed V) i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Bergamo (Orio Al Serio) - Casablanca (Mohamed V) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Bergamo (Orio Al Serio) - Casablanca (Mohamed V), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: pieniądze, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.