gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Bergen Berlin

już od 408 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bergen Berlin

Bilety lotnicze Bergen Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bergen
19 maj (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
21 maj (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Bergen
16 maj (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
21 maj (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Bergen
16 maj (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
19 maj (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Bergen
19 maj (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
20 maj (pon)
Norwegian Air International
Bergen
18 maj (sob)
Norwegian
Berlin
21 maj (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Bergen Berlin

Przewodnik po lotach Norwegian Bergen Berlin

W jaki sposób przeżyć podróż Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy wcale nie powinno znaczyć, że powinniśmy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Warto tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle

Jeśli planujemy przelot z maleństwem, musimy dbać o to, aby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy większym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasem jedynie tanie loty Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed lotem Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przyszykować do lotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać wcześniej, tak aby bez stresu oddać nasze walizki, móc spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed lotem, gdzie przebierzemy dziecko. Spora część przewoźników oferujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć naprawdę wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle nie mają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, lecz też jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj potomstwo podróżujące na kolanach nie posiada pozwolenia do własnego bagażu, więc całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli potrzeba pomocy przy maluszku, również proś o to. Tanie loty Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle posiadają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i wam. Jeśli maleństwo będzie płakać, próbuj mu dać pierś czy butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, ale pamiętaj, że każda podróż ma swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Bergen - Berlin linią Norwegian Air Shuttle z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co jest możliwe, aby lot minął spokojnie oraz bez większych stresów.