X
Ładowanie...

Tanie loty Bergen Tirana

już od 649 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tirana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tirana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
21 paź (pon)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Tirana
27 paź (nie)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Rzym
21 paź (pon)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Tirana
28 paź (pon)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Budapeszt
03 gru (wto)
Austrian Airlines
Tirana
09 gru (pon)
Austrian Airlines
Budapeszt
04 gru (śro)
Austrian Airlines
Tirana
08 gru (nie)
Austrian Airlines
Budapeszt
05 gru (czw)
Austrian Airlines
Tirana
08 gru (nie)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bergen Tirana

Przewodnik po lotach Bergen Tirana

Co z smartfonem podczas przelotu Bergen - Tirana?

Niewątpliwie niejednokrotnie oglądając na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy informację o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Jednocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Bergen - Tirana możemy zabrać urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc działa i czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Należy je okazać podczas odprawy na przelot Bergen - Tirana

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone sprzęty, mimo wszystko zawsze musimy je okazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wówczas należy je wyjąć z torby oraz włożyć do odpowiedniego pudełka. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Bergen - Tirana zezwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, ale korzystanie z niej jest bezwzględnie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na lot Bergen - Tirana, lecz nie możemy z nich skorzystać?

Kiedy można załączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Bergen - Tirana?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej opcji lotu, być może, że będziemy się nudzili oraz będziemy poszukiwali atrakcji. Dlatego możemy skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale dopiero w określonym czasie. Podczas lądowania i startowania, każde linie, także te proponujące tanie loty Bergen - Tirana, wymagają zupełnego odłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały działania komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Istotne jest jednak, aby przez cały lot Bergen - Tirana, okazały się być one włączone w opcji „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Bergen - Tirana powinny okazać się być wyłączone.

Pomyślmy o innych podróżnych

Jeśli chcemy skorzystać z możliwości którą dają nam tanie loty Bergen - Tirana oraz załączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale wiedzmy, że w samolocie nie będziemy sami. Używajmy słuchawek, aby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżników. A podczas całego lotu Bergen - Tirana musimy słuchać próśb załogi.

Koniecznie zobaczmy jakie są wytyczne użytkowania z przeróżnych sprzętów podczas lotu Bergen - Tirana. Sprawdźmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a kiedy muszą być wyłączone i w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Tylko wówczas, mamy prawo mieć pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.