X
Ładowanie...

Tanie loty Bergen Tirana

już od 290 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tirana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tirana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Budapeszt
29 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tirana
03 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
11 mar (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Tirana
13 mar (pią)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
11 mar (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Tirana
17 mar (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Berlin
28 kwi (wto)
Air Serbia
Tirana
01 maj (pią)
Air Serbia
Berlin
28 kwi (wto)
Air Serbia
Tirana
05 maj (wto)
Air Serbia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bergen Tirana

Przewodnik po lotach Bergen Tirana

Co z smartfonem podczas przelotu Bergen - Tirana?

Niewątpliwie niejednokrotnie oglądając na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy informację o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Jednocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Bergen - Tirana możemy zabrać urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc działa i czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Należy je okazać podczas odprawy na przelot Bergen - Tirana

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone sprzęty, mimo wszystko zawsze musimy je okazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wówczas należy je wyjąć z torby oraz włożyć do odpowiedniego pudełka. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Bergen - Tirana zezwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, ale korzystanie z niej jest bezwzględnie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na lot Bergen - Tirana, lecz nie możemy z nich skorzystać?

Kiedy można załączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Bergen - Tirana?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej opcji lotu, być może, że będziemy się nudzili oraz będziemy poszukiwali atrakcji. Dlatego możemy skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale dopiero w określonym czasie. Podczas lądowania i startowania, każde linie, także te proponujące tanie loty Bergen - Tirana, wymagają zupełnego odłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały działania komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Istotne jest jednak, aby przez cały lot Bergen - Tirana, okazały się być one włączone w opcji „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Bergen - Tirana powinny okazać się być wyłączone.

Pomyślmy o innych podróżnych

Jeśli chcemy skorzystać z możliwości którą dają nam tanie loty Bergen - Tirana oraz załączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale wiedzmy, że w samolocie nie będziemy sami. Używajmy słuchawek, aby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżników. A podczas całego lotu Bergen - Tirana musimy słuchać próśb załogi.

Koniecznie zobaczmy jakie są wytyczne użytkowania z przeróżnych sprzętów podczas lotu Bergen - Tirana. Sprawdźmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a kiedy muszą być wyłączone i w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Tylko wówczas, mamy prawo mieć pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.