X
Ładowanie...

Tanie loty Bergen Vadso

już od 78 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Norwegia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Norwegia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
03 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bergen Vadso

Przewodnik po lotach Bergen Vadso

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Rezerwujesz podróż samolotem do Bergen - Vadso i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Bergen - Vadso, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać wypakować z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Bergen - Vadso. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Bergen - Vadso nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Bergen - Vadso możesz zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.