X
Ładowanie...

Tanie loty Berlin Abu Zabi

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Berlin Abu Zabi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Berlin Abu Zabi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Berlin Abu Zabi

Przewodnik po lotach Berlin Abu Zabi

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi - jak szukać tanich lotów

Tanie loty Berlin Abu Dhabi

Dzięki FRU.PL możesz zarezerwować loty bezpośrednie lub składane z Berlina do Abu Dhabi. Jeśli zależy ci na promocyjnych cenach, dokonaj rezerwacji z kilkumiesięcznym, a nawet półrocznym wyprzedzeniem. Pozwoli ci to znaleźć naprawdę tanie loty. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 1578 zł. Najkrótsze są loty bezpośrednie, trwają od 11h 40min.
Jeśli zależy ci na znalezieniu lotów za konkretną cenę, skorzystaj z Alarmu Cenowego. Teraz możesz ustalić, za jaką kwotę jesteś gotowy kupić lot. Kiedy ceny spadną do interesującego Cię poziomu, dostaniesz e-maila. Teraz to nie Ty szukasz promocji, to one znajdują ciebie!

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi - linie lotnicze

Na trasie Berlin – Abu Dhabi kursuje wielu przewoźników. Wybierz tego, który odpowiada Ci pod względem cenowym i oferuje wysoki komfort podróży.

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi- lotniska

Międzynarodowy Port Lotniczy Abu Dhabi to na razie drugie pod względem wielkości lotnisko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W ostatnich latach nieustannie rozbudowuje się i od 2017 roku ma być w stanie przyjąć nawet do 30 mln pasażerów rocznie.

 

Dojazd z lotniska Port Lotniczy Abu Dhabi

Autobusy odjeżdżają sprzed Terminalu 1., 2. i 3. Podróż do Abu Dhabi to koszt wysokości 4 AED, do centrum jedzie się natomiast 45 minut, choć czas może być dłuższy w czasie korków.
Taksówki. Ich postoje taksówek znajdują się na zewnątrz hali przylotów Terminalu 2. Na starcie płaci się 25 AED, za każdy przejechany kilometr (do 50 kilometrów) w godzinach 6 – 22 trzeba dopłacić 1,6 AED. Za każdy kilometr powyżej 50 km wymagana jest dopłata wysokości 9 filsów. Pasażer płaci także za stanie w korkach – każda minuta to 50 filsów (pierwsze 5 minut jest darmowe).

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi - przewodnik po atrakcjach

Abu Dhabi, Wielki Meczet Sheikha Zayeda

Abu Dhabi to miasto, które jest raczej celem podróży biznesowych niż turystycznych wycieczek. Niemniej jednak będąc w Abu Dhabi, warto odwiedzić Masdar, które jest światowym ewenementem – to całkowicie ekologiczne miasto. W Abu Dhabi znajduje się także jeden z największych meczetów na świecie - Wielki Meczet Sheikha Zayeda, przepiękna świątynia z białego marmuru. Wizytówką Abu Dhabi są oczywiście wieże Al Bahar Towers. Więcej o kulturze i historii Emiratów powie Zayed National Museum, przyciągające uwagę swoim futurystycznym wyglądem. Z pewnością to, czym zaskakuje Abu Dhabi, jest nowoczesności. Wiele osób uważa że miasto nie jest tak otwarte jak Dubaj, ale jednak nie można mu odmówić ciekawej architektury i bogatej oferty rozryrywek.

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi - kiedy lecieć?

Najlepszym czasem na odwiedzenie Abu Dhabi jest okres od marca do maja oraz od września do listopada. Wiosną i jesienią można liczyć na przyjemną pogodę, niezbyt duże tłumy i rozsądne ceny. Najlepsze warunki atmosferyczne w Abu Dhabi panują w okresie zimowym (grudzień – luty). Jest to jednak szczyt sezonu i mnóstwo osób przyjeżdża tu w interesach, co odbija się na cenach.

Tanie loty z Berlina do Abu Dhabi - alternatywy

Możesz też sprawdzić loty do Abu Dhabi z Polski, tanie bilety lotnicze do Dubaju z Polski lub na połączenie Berlin-Dubaj. | Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zobacz też inne loty z Berlina:

Tanie loty Berlin Abu Dhabi - wiza

Obywatele Polski nie muszą posiadać wizy, aby wjechać na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wystarczy paczport ważny pół roku ponad planowany termin podróży. Dotyczy to zarówno wycieczek jak i przyjazdów w sprawach biznesowaych.