X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Berlin Bruksela

już od 733 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Berlin Bruksela

Bilety lotnicze KLM Berlin Bruksela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 maj (pią)
KLM
Bruksela
22 maj (śro)
KLM
Berlin
17 maj (pią)
KLM
Bruksela
23 maj (czw)
KLM
Berlin
17 maj (pią)
KLM
Bruksela
26 maj (nie)
KLM
Berlin
20 maj (pon)
KLM
Bruksela
23 maj (czw)
KLM
Berlin
20 maj (pon)
KLM
Bruksela
26 maj (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Berlin Bruksela

Przewodnik po lotach KLM Berlin Bruksela

Czy można zabrać leki na lot Berlin - Bruksela linią KLM

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej okazję korzystać z oferty przewoźników Berlin - Bruksela linią KLM, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób należy spakować bagaż. Ale co, jeśli teraz musimy przewieźć ze sobą leki? Wiemy, jak to wygląda, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć oraz czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy skontrolować tą kwestię, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Berlin - Bruksela linią KLM przeminie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas podróży Berlin - Bruksela linią KLM.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy wejściówkę na tanie loty Berlin - Bruksela linią KLM, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich obecności w czasie kontroli osobistej, jak też powinniśmy je trzymać w osobnej torebce. Wtenczas wszystko odbędzie się sprawniej, i możemy w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada jest taka, że przewozić możemy leki ogólnodostępne, które są dostępne dla wszystkich i te na receptę. Przy tych drugich, dobrze jest posiadać zaświadczenie od lekarza, ponieważ ma możliwość się przydać w celu potwierdzenia leków.

Czy jest ograniczenie na ich liczbę?

W przypadku leków w płynie, nie będzie limitu na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, musimy zabrać jedynie taką ilość medykamentów, jaka będzie nam faktycznie niezbędna w czasie wyjazdu. Tanie loty Berlin - Bruksela linią KLM zezwalają również na zabranie ze sobą niewielkich, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek powinien być podawany podskórnie, jednak ich wnoszenie również powinniśmy od razu zgłosić podczas kontroli. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrótszy lot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie niezbędne leki wypisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy warunki odnośnie do wiezienia medykamentów, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Jednak trzeba spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to wygląda z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo być może muszą być w luku bagażowym. Jednak świadomość, że mamy szansę zabrać na pokład leki i niezbędne urządzenia medyczne, da nam prawo w końcu śmiało skorzystać z propozycji, jaką mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Berlin - Bruksela linią KLM.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Billund Werona

Tanie loty Wetzikon Las Palmas

Tanie loty Gjogur Davos

Tanie loty Kefalinia Vejle

Tanie loty Las Palmas Tarragona

Tanie loty Paros Halmstad

Tanie loty Vevey Chateau-D'Oex

Tanie loty Hamburg Hail

Tanie loty Kardla Baia Mare

Tanie loty Heviz Kokkola