X
Ładowanie...

Tanie loty Berlin Ho Chi Minh City

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Berlin Ho Chi Minh City

Bilety lotnicze Berlin Ho Chi Minh City

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Berlin Ho Chi Minh City

Przewodnik po lotach Berlin Ho Chi Minh City

Tanie loty z Berlina do Ho Chi Minh - jak szukać tanich lotów

Tanie loty Berlin Ho Chi Minh

Jeśli wybierasz się do dalekiej Azji z pewnością zależy Ci na obniżeniu kosztów podróży. Dzięki FRU.PL możesz zarezerwować naprawdę tanie loty – pamiętaj jednak o szukaniu przelotów z dużym, nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – stosując tę metodę, możesz znaleźć bardzo atrakcyjne promocje! Na stronie FRU.PL możesz znaleźć tanie loty składane i przesiadkowe z Berlina do Ho Chi Minh. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 2160 zł, najkrótszy lot trwa tylko 24h 55min. Porównaj je z cenami biletów lotniczy z Polski do Ho Chi Minh oraz ze wszystkimi lotami do Wietnamu.
Rezerwacja lotów na stronie FRU.PL jest prosta. Wpisz miejsce, z którego lecisz, cel podróży, datę i liczbę pasażerów. Gotowe! Tanie latanie jeszcze nigdy nie było tak proste!
Jeśli chcesz kupić lot za konkretną cenę, skorzystaj z Alarmu Cenowego. Wpisz kwotę, za którą chcesz nabyć lot i czekaj na wiadomość – urządzenie poinformuje cię, kiedy ceny spadną do interesującego cię poziomu.

Tanie loty z Berlina do Ho Chi Minh - linie lotnicze

Na trasie Berlin – Ho Chi Minh kursuje wielu przewoźników

 

Tanie loty z Berlina do Ho Chi Minh - lotniska

Lotnisko Ta Son Nhat- jest największym lotniskiem w Wietnamie i znajduje się w odległości 6 kilometrów od centrum Ho Chi Minh.

Dojazd z lotniska Ta Son Nhat

Autobusy- z lotniska do miasta można dostać się za pośrednictwem linii 15. Bilet kosztuje 5000VND, za bagaż wymagana jest jednak dodatkowa opłata.
Taksówki- szukając taksówki należy zachować ostrożność, zdarzają się bowiem nieuczciwi przewoźnicy. Bezpiecznie jest korzystać z taksówek korporacji Mai Linh (ich stanowisko znajduje się w hali przylotów) i Vinasun. Podróż do centrum miasta trwa około 20-30 minut, przejazd będzie kosztował około 200 000 VND.

Tanie loty z Berlina do Ho Chi Minh - przewodnik po atrakcjach

Can Gio jest domem dla setek takich małpich rodzin

Choć Ho Chi Minh – wcześniej Sajgon – wciąż wielu kojarzy się z dawnymi wojennymi filmami, dziś jest to nowoczesne miasto, gdzie nie można narzekać na brak turystycznych atrakcji i wygód. Bogatą historię kraju można poznać dzięki takim miejscom jak Museum of Vetnamese History, choć na wojennej przeszłości skupia się raczej War Remnants Museum. Wietnam to także piękne pagody, podkreślające, jak ważne dla kultury kraju są wpływy buddyjskie - VietNam Quoc Tu Pagoda i An Quang Pagoda. W Ho Chi Minh nie brakuje także akcentów europejskich – dziwić może gotycko-renesansowy budynek Centralnego Urzedu Pocztowego, który pozostawili po sobie Francuzi.

 

W pobliżu Ho Chi Minh znajduje się szereg ciekawych miejsc. Są to między innymi Cát Tiên National Park, pozostałe po wojnie tunele Cu Chi, Ben Dinh czy park namorzynowy Can Gio, w którym mieszka mnóstwo małp, oraz szereg plaż, resortów i wyspy południowego Wietnamu; np. Phu Quoc, Mui Ne czy Nha Trang. Jest też urocze miasteczko Hoi An oraz niezwykła przyroda Fairy Spring w Phan Thiet

Tanie loty z Berlina do Ho Chi Minh - kiedy lecieć?

Tunele z czasów wojny w Wietnamie są udostępniane turystom

W Wietnamie można wyróżnić właściwie dwie pory roku – suchą i deszczową. Pora sucha – od grudnia do kwietnia – jest najchętniej wybierana przez turystów, należy więc spodziewać się tłumów. Średnie remperatury dochodzą wtedy do 28 stopni. Przyjeżdżając w tym okresie można zobaczyć, jak Wietnamczycy świętują Boże Narodzenie i Księżycowy Nowy Rok.
Pora deszczowa ma jednak również swoje zalety. Między majem a listopadem jest raczej wilgotno i deszczowy. Turystów jest nieco mniej – tłumy zdarzają się tylko w czasie odbywających się świąt - Dnia Zjednoczenia Wietnamu (30 kwietnia) i Vetnam National Day (2 września). Zdecydowanie warto zobaczyć, jak te ważne okazje świętuje Ho Chi Minh.

Tanie loty Berlin-Ho Chi Minh - wizy i pobyt

Pamiętaj, że potrzebujesz wizy, żeby zostać wpuszczonym do Wietnamu. Możesz się o nią ubiegać w urzędach konsularnych lub przez stronę internetową. Na granicy czy na lotnisku mogą otrzymać ją osoby posiadające odpowiednią promesę, w praktyce dotyczy to głównie osób podróżujących z biurem podróży lub korzystających z usług pośredników wizowych.

W czasie pobytu w Wietnamie trzeba się zameldować na policji, ale obowiązek meldunkowy w Wietnamie spoczywa na osobie kwaterującej cudzoziemca.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Odense Mora

Tanie loty Chlef Calvi

Tanie loty Ancona Arosa

Tanie loty Liepaja Szczecin

Tanie loty Bukareszt Agrinion

Tanie loty Malaga Hurghada

Tanie loty Burgdorf Kalmar

Tanie loty Ventspils Enkoping

Tanie loty Brussels Airlines Santiago De Compostela

Tanie loty Bishkek Lipieck

Tanie loty Transaero Airlines wylot z: Mineralne Wody