X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Berlin Kapsztad

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Berlin Kapsztad

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Berlin Kapsztad

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Berlin Kapsztad

Przewodnik po lotach Swiss Berlin Kapsztad

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz wymarzony wyjazd Berlin - Kapsztad linią Swiss International Air Lines i zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wypoczynku? Wynajęcie pokoju, wykupienie biletu lotniczego i spakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto również pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Polacy pokochali podróże - według danych w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet 16 mln osób. Duża część turystów stawia na wyjazdy poza granicami kraju - przyciąga nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, sączenia drinków z palemką, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe destynacje to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią nieoczekiwane sytuacje? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, odwołany lot Berlin - Kapsztad linią Swiss International Air Lines, zagubiony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Skutki wypadków złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając ubezpieczenie podróżne?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim sprawdzić sumę ubezpieczenia, którą ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć. Na terenie Unii Europejskiej jej minimalny pułap powinien osiągnąć kilkunastu tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Firmy ubezpieczeniowe proponują również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie ważne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna również zapewnić klientowi pieniądze z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Dodatkowe elementy polisy

Firmy działające na rynku oferują także polisy OC, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Planujesz lot Berlin - Kapsztad linią Swiss International Air Lines? Pamiętaj, żeby uważnie sprawdzić ogólne warunki ubezpieczenia - to pozwoli uniknąć niedopowiedzeń.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Sodankyla Mytilene

Tanie loty Uppsala Gallivare

Tanie loty Akaslompolo Uherské Hradiště

Tanie loty Sztokholm Narvik

Tanie loty Luosto Glarus

Tanie loty Lappeenranta Kolding

Tanie loty Santiago De Compostela Zoersel

Tanie loty Bangkok Norymberga

Tanie loty Covilha Kowno

Tanie loty Saudi Arabian Airlines Lucknow

Tanie loty United Airlines Morgantown