X
Ładowanie...

Tanie loty QATAR AIRWAYS Berlin Koh Samui

już od 3466 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty QATAR AIRWAYS

Berlin Koh Samui

Bilety lotnicze QATAR AIRWAYS Berlin Koh Samui

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 lip (nie)
QATAR AIRWAYS
Koh Samui
07 sie (śro)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS Berlin Koh Samui

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS Berlin Koh Samui

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Berlin - Koh Samui linią Qatar Airways to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz podróż Berlin - Koh Samui linią Qatar Airways? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Następnie konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu i godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który przechodzi przez skaner. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi głównie o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może wreszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do specjalnego rękawa lub autobusu rozwożącego podróżnych na pokład. Należy również podkreślić, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących loty Berlin - Koh Samui pozwala przejść odprawę przez internet, co zmniejsza formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Eindhoven St Margrethen

Tanie loty Huelva Visp

Tanie loty Porto Toulouse

Tanie loty Barcelona Tacna

Tanie loty Brig Sliac

Tanie loty Siglufjordur Ibiza

Tanie loty Targu Mures Torsby

Tanie loty Lucerna Chania

Tanie loty Helsinki Sankt Petersburg

Tanie loty Sotkamo Reus

Tanie loty El Al wylot z: Zurych