X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Berlin Kuala Lumpur

już od 3498 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Berlin Kuala Lumpur

Bilety lotnicze Berlin Kuala Lumpur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 kwi (nie)
Air France
Kuala Lumpur
03 maj (pią)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hahn Air Berlin Kuala Lumpur

Przewodnik po lotach Hahn Air Berlin Kuala Lumpur

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Berlin - Kuala Lumpur linią Hahn Air może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę przed wylotem? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki dla podróżnych.

Nie spóźnij się na samolot

Przed Tobą lot Berlin - Kuala Lumpur linią Hahn Air? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera dane personalne, numer lotu oraz godzina.

Skanowanie bagażu podręcznego

Po otrzymaniu karty pokładowej trzeba stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi np. o zegarek, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do tzw. rękawa lub busu transportującego podróżnych do samolotu. Należy również podkreślić, że w dzisiejszych czasach dużo linii lotniczych, np. na trasie Berlin - Kuala Lumpur umożliwia dokonanie odprawy online, co zmniejsza formalności.