X
Ładowanie...

Tanie loty Iberia Express Berlin Londyn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Iberia Express

Berlin Londyn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Iberia Express Berlin Londyn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Iberia Express Berlin Londyn

Przewodnik po lotach Iberia Express Berlin Londyn

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony wyjazd Berlin - Londyn linią Iberia Airlines i zależy Ci na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik? Zarezerwowanie hotelu, wykupienie biletu lotniczego i spakowanie walizki to nie wszystko, warto także zainteresować się ofertami polis turystycznych. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku urlopy planowało nawet 16 mln osób. Spora część turystów wybiera wycieczki poza granicami kraju - przyciąga nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, picia drinków z palemką, eksplorowania pomników przyrody. Zagraniczne destynacje to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie podróży zdarzą się nieprzewidziane sytuacje? Rehabilitacja, środki medyczne, anulowany lot Berlin - Londyn linią Iberia Airlines, zagubiony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować olbrzymie koszty. Skutki wypadków złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Kwota gwarantowana

Decydując się na najlepszą opcję warto przede wszystkim zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą firma obiecuje pokryć. Na terenie UE jej minimalny pułap powinien osiągnąć 20 tys. euro, a w innych państwach - nawet 2 razy więcej. Na rynku istnieją też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna też zagwarantować odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Zweryfikuj ogólne warunki ubezpieczenia

Firmy działające na rynku oferują także ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Berlin - Londyn linią Iberia Airlines? Pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić OWU - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Nyborg Engelberg

Tanie loty Thun Holmavik

Tanie loty Lappeenranta Krajowa

Tanie loty Galloway Morges

Tanie loty Deventer Galway

Tanie loty Agrinion Södertälje

Tanie loty Miami Madryt

Tanie loty Diyarbakir Dakar

Tanie loty Lucerna Enkoping

Tanie loty Lineas Aereas Azteca Gunsan

Tanie loty United Airlines wylot z: Calgary