X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Berlin Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Eurowings

Berlin Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eurowings Berlin Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Eurowings Berlin Mediolan

Przewodnik po lotach Eurowings Berlin Mediolan

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Berlin - Mediolan linią Eurowings i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Oprócz zarezerwowania hotelu, wykupienia lotu i spakowania najważniejszych rzeczy, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego jest to tak ważne?

Wycieczka zagraniczna? Wykup polisę turystyczną

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w zeszłym roku urlopy planowało nawet 80% respondentów. Duża część podróżnych stawia na wyjazdy poza granicami kraju - przyciąga nas możliwość wylegiwania się na gorącej plaży, kosztowania egzotycznych dań, zwiedzania historycznych miejsc. Zagraniczne kierunki to cel wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu zdarzą się niespodziewane wypadki? Leczenie szpitalne, środki medyczne, odwołany lot Berlin - Mediolan linią Eurowings, skradziony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Wybierając najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności sprawdzić sumę ubezpieczenia, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć kilkunastu tys. euro, zaś poza Unią - nawet kilka razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie potrzebne np. w Ameryce. Godna polecenia polisa powinna również wypłacić klientowi środki z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Jak uniknąć rozczarowania

Firmy działające na rynku proponują też polisy OC, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet wynajęcia ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Berlin - Mediolan linią Eurowings? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie przeczytać umowę - dzięki temu unikniesz różnych niejasności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Wenecja Aalbaek

Tanie loty Lenzburg Avesta Krylbo

Tanie loty Albacete Płowdiw

Tanie loty Koping Mikkeli

Tanie loty Aalborg Storuman

Tanie loty Malta St Gallen

Tanie loty Kopasker Linkoping

Tanie loty Bruksela Okayama

Tanie loty Tyrgowiszte Lappeenranta

Tanie loty Hahn Air Tunis Kraków

Tanie loty American Airlines Palm Springs