X
Ładowanie...

Tanie loty z Berlina do Miami

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Berlin Miami

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Berlin Miami

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Berlin Miami

Przewodnik po lotach Berlin Miami

Tanie loty Berlin Miami - jak szukać tanich lotów?

Tanie loty Berlin-Miami

W podróży często zdarzają się nieprzewidziane wydatki, warto zatem zadbać o to, aby nasz lot kosztował jak najmniej. Na stronie FRU.PL możesz zarezerwować tanie loty bezpośrednie, składane i przesiadkowe z Berlina do Miami. Pamiętaj jednak o zarezerwowaniu tanich lotów Berlin Miami, z odpowiednim wyprzedzeniem, nawet do sześciu miesięcy. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 1751 zł, najkrótszy lot trwa tylko 12 godzin.
Jeśli zależy ci na upolowaniu naprawdę tanich lotów, skorzystaj z Alarmu Cenowego. Wpisz kwotę, za którą chcesz kupić lot do Miami i czekaj na wiadomość – urządzenie poinformuje cię, kiedy ceny interesującego cię lotu spadną do oczekiwanego poziomu. Promocje znajdą Cię same!
Jak zarezerwować tanie loty Berlin Miami, na stronie FRU.PL? To naprawdę proste – wpisz miejsce, z którego startujesz, cel podróży, datę i liczbę pasażerów. Gotowe! Planując lot do Miami, pamiętaj jednak, że przy przekraczaniu granicy Stanów jest potrzebna amerykańska wiza. Procedura ubiegania się o wizę trwa najczęściej około trzech miesięcy, w których czasie trzeba odbyć rozmowę z konsulem i uiścić odpowiednie opłaty. Szczegółowe informacje na temat wymagań i terminów składania dokumentów znajdziesz na stronach Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i konsulatu w Krakowie.

Tanie loty Berlin Miami - linie lotnicze

Lista przewoźników, którzy oferują tanie loty Berlin Miami:

Tanie loty American Airlines Berlin Miami
Tanie loty Air Canada Berlin Miami
Tanie loty Air France Berlin Miami
Tanie loty Finnair Berlin Miami
Tanie loty British Airways Berlin Miami
Tanie loty Iberia Berlin Miami
Tanie loty KLM Berlin Miami
Tanie loty Lufthansa Berlin Miami
Tanie loty Swiss Berlin Miami
Tanie loty Delta Airlines Berlin Miami
Tanie loty Brussels Airlines Berlin Miami
Tanie loty Aeroflot Berlin Miami
Tanie loty Turkish Airlines Berlin Miami
Tanie loty TAP (Air Portugal) Berlin Miami
Tanie loty United Airlines Berlin Miami

 

Tanie loty Berlin Miami - pozostałe połączenia

Do Miami, możesz również kupić tanie loty z Polski:

Tanie loty Gdańsk Miami
Tanie loty Kraków Miami
Tanie loty Katowice Miami
Tanie loty Warszawa Miami
Tanie loty Wrocław Miami

 

Tanie loty Berlin Miami - lotniska

Lotnisko Miami jest trzecim pod względem liczby realizowanych połączeń międzynarodowych lotniskiem w USA. Znajduje się 12 km od centrum miasta. W ciągu roku korzysta z niego 34 mln pasażerów. Lotnisko obejmuje jeden terminal, w którego skład wchodzi 7 pirsów. Poza obsługą lotów lotnisko oferuje także liczne restauracje, salony SPA i sklepy. Lotnisko Fort Lauderdale Hollywood Znajduje się w pobliżu Hollywood i Dania Beach. To szybko rozwijający się port lotniczy. Rocznie przewija się przez niego 22 mln pasażerów. Znajduje się wśród najruchliwszych lotnisk świata. W oczekiwaniu na kolejny lot można tutaj skorzystać z licznych restauracji, bankomatów i sklepów. Lotnisko Palm Beach usytuowane w odległości 5 km od West Palm Beach stanowi jeden z największych portów lotniczych na Florydzie. Został uznany za trzeci najlepszy port lotniczy w USA. Rocznie korzysta z niego 6,8 miliona pasażerów.

Dojazd z lotniska Port lotniczy Miami

Port lotniczy Miami od centrum miasta dzieli tylko 13 km. Dostępne są takie środki komunikacji jak:
Taksówki. W pobliżu terminala znajduje się postój taksówek. Podróż do centrum będzie trwała około 20-30 minut, należy się spodziewać kosztów wysokości 22 USD.
Autobusy. Z lotniska kursują autobusy Metro Bus. Można skorzystać z przejazdu liniami 7,37,42, 57,133, 236 i 238. Za 2 USD w 30-40 min dojedziecie autobusem do centrum. Między terminalem a stacją kolejki Tri-Rail autobusy kursują bezpłatnie.
Kolej Tri-Rail Na lotnisku działają także pociągi Tri-Rail. Poruszanie się między lotniskiem a Hialeah Market jest darmowe, do Hollywood dojedziecie natomiast za około 3,75 dolara.

Dojazd z lotniska Fort Lauderdale Hollywood

Od centrum Miami lotnisko Fort Lauderdale Hollywood dzielą 34 kilometry. W pobliżu znajdują się Hollywood i Dania Beach. Aby dostać się z lotniska w inne części regionu, można skorzystać z następujących środków komunikacji:
Autobusy BCT. Zatrzymują się przed terminalami. Dojazd do Hollywood to koszt wysokości 3,75 USD.
Kolej Tri-Rail. Do stacji kolejki można dojechać darmowym autobusem z lotniska.
Taksówki. Lotnisko obsługują żółte taksówki Yellow Cab, wyposażone w taksometr.

Tanie loty Berlina Miami - przewodnik po atrakcjach

Zachód słowńca w Miami

Miami jest znane ze swoich fantastycznych plaż, ale nawet ci, którzy niespecjalnie przepadają za wylegiwaniem się na piasku znajdą tu coś dla siebie. Warto zajrzeć do Perez Art Museum, przedstawiającego dokonania najnowszej sztuki. Wśród zabytków wyróżnia się Gesu Catholic Church, a na relaksujący spacer można się wybrać do Montgomery Botanical Center. Te wszystkie wspaniałe atrakcje, są teraz, na wyciągniecie ręki dzięki FRU.PL - nie zwlekaj i kup już dziś, tanie bilety Berlin Miami.

Tanie loty Berlin Miami - kiedy lecieć?

Na zwiedzanie Florydy właściwie zawsze jest dobry czas. Można tu wyróżnić tylko dwie pory roku – suchą i deszczową. Od listopada do kwietnia trwa pora sucha (zima), kiedy temperatury spadają i wilgotność powietrza jest mniejsza, rzadko pada. Wtedy przyjeżdża na Florydę najwięcej turystów, ceny wzrastają nawet trzykrotnie. Od maja do października jest upalnie i deszczowo. Jest to okres „poza sezonem” i można wtedy liczyć na niższe ceny. I pamiętaj, tanie loty Berlin Miami, tylko z FRU.PL!