X
Ładowanie...

Tanie loty QATAR AIRWAYS Berlin Phuket

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty QATAR AIRWAYS

Berlin Phuket

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze QATAR AIRWAYS Berlin Phuket

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS Berlin Phuket

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS Berlin Phuket

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele opcji, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wyjazd z maluchami? Przedstawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno podróż Berlin - Phuket linią Qatar Airways, jak i sam urlop przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyka jest priorytetem

Jest to warunek konieczny nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z maluchem należy rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy również sprawdzić stan zębów u specjalisty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Paszport czy dowód tożsamości

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku podróży poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w w czasie wyjazdu. Dobra polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego czy transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Berlin - Phuket linią Qatar Airways

Nie każde dziecko dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wejściem do samolotu.

Skompletuj apteczkę

Przed Wami lot Berlin - Phuket linią Qatar Airways? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także plastry, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Pyha Pajala

Tanie loty Kalmar Einsiedeln

Tanie loty Storuman Esbjerg

Tanie loty Siauliai Frauenfeld

Tanie loty Timisoara Crotone

Tanie loty Woensdrecht Naxos

Tanie loty Viseu Kemi

Tanie loty Praga Kardla

Tanie loty Las Vegas Praga

Tanie loty Tivat Wenecja

Tanie loty Chaves Siros