X
Ładowanie...

Tanie loty South African Berlin Plaisance

już od 4754 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty South African

Berlin Plaisance

Bilety lotnicze South African Berlin Plaisance

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 paź (wto)
Eurowings
Plaisance
22 paź (wto)
South African
Berlin
15 paź (wto)
Eurowings
Plaisance
23 paź (śro)
South African
Berlin
16 paź (śro)
Eurowings
Plaisance
23 paź (śro)
South African
Berlin
14 paź (pon)
British Airways
Plaisance
23 paź (śro)
South African
Berlin
16 paź (śro)
Eurowings
Plaisance
25 paź (pią)
South African
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje South African Berlin Plaisance

Przewodnik po lotach South African Berlin Plaisance

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz wymarzony urlop Berlin - Mauritius linią South African Airways i zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wypoczynku? Oprócz wynajęcia pokoju, zabukowania lotu i spakowania walizek, warto również pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Dlaczego jest to tak ważne?

Polak za granicą

Nasi rodacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według szacunków w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Spora część podróżnych wybiera urlopy poza granicami kraju - kusi nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, picia drinków z palemką, zwiedzania monumentalnych zabytków. Zagraniczne destynacje to cel wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się nieprzewidziane wypadki? Leczenie szpitalne, środki medyczne, opóźniony lot Berlin - Mauritius linią South African Airways, skradziony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także pokryje koszty.

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć. Na terenie UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć 20 tys. euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet 2 razy więcej. Na rynku istnieją też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie ważne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna również wypłacić odszkodowanie z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Jak uniknąć rozczarowania

Towarzystwa funkcjonujące na rynku proponują także polisy OC, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Planujesz lot Berlin - Mauritius linią South African Airways? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia - dzięki temu unikniesz różnych niejasności.