X
Ładowanie...

Tanie loty FlexFlight Berlin Reykjavik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty FlexFlight

Berlin Reykjavik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze FlexFlight Berlin Reykjavik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje FlexFlight Berlin Reykjavik

Przewodnik po lotach FlexFlight Berlin Reykjavik

Tanie latanie – kilka tricków

Tanie loty Berlin - Reykjavik Canadian Western Airlines możesz znaleźć i w trakcie organizowania spontanicznego wypadu, i w trakcie przemyślania wakacji zawczasu. Potrzeba trochę uporu i odrobiny czasu spędzonego na przetrząsaniu internetu, by odszukać najtańsze opcje. Na przelotach fatycznie możesz nieźle zaoszczędzić. Dowiedz się, jak to zrobić.

Zakup biletów z wyprzedzeniem

Rzecz jasna zakup biletów z dużym wyprzedzeniem spowoduje, że przeloty będą najmniej kosztowne. Badania wskazują, że najmniej zapłacisz za bilety zarezerwowane mniej więcej 60 dni przed wylotem. Możesz także liczyć na rabat na przeloty, kupując w promocji kilka dni przed podróżą. Najmniej korzystnych finansowo opcji spodziewaj się w dzień przed wyjazdem.

Najlepsza pora na podróżowanie

Znaczenie ma czas rezerwowania miejsc i godziny, w których zaplanowany został przelot. Na terenie Europy i w stronę Stanów Zjednoczonych tanie loty są zaplanowane w okresie między 12 a 5 rano. To moment, gdy jest bardzo mało osób, zatem znajdziesz najtańsze bilety.

Ta reguła brzmi inaczej podczas lotów do Azji. Być może jest to związane po prostu z czasem trwania przelotu, w tym wypadku wieczorne loty są najdroższe. Na tanie loty Berlin - Reykjavik Canadian Western Airlines możesz liczyć najczęściej w godzinach porannych.

Rozpocznij weekend w czwartek

Pewnie nie zaskoczy cię, że najdroższe przeloty są w weekend. Dzieje się tak, ponieważ wiele ludzi wyjeżdża od razu po pracy. Dlatego jeśli tylko możesz wziąć urlop, skuś się na wylot w czwartek. To może być przyjemne wydłużenie urlopu, a przy okazji zaoszczędzisz sporą kwotę! Jeśli nie zamierzasz wyjeżdżać na weekend, zastanów się wylotem we wtorek. Statystyki wskazują na to, że jest to najtańszy dzień.

Wyszukanie tanich lotów Berlin - Reykjavik Canadian Western Airlines to najkorzystniejszy patent na zmniejszenie kosztów wyjazdu. Pozwoli to na urozmaicenie urlopu –odłożone kwoty możesz spożytkować na zwiedzanie najciekawszych miejsc.