X
Ładowanie...

Tanie loty Icelandair Berlin Reykjavík

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Icelandair

Berlin Reykjavík

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Icelandair Berlin Reykjavík

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Icelandair Berlin Reykjavík

Przewodnik po lotach Icelandair Berlin Reykjavík

A co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Warto zapamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w domu. Sporo przewoźników proponuje specjalnie przystosowane maszyny, w których znajdują się przestrzenie przygotowane dla ludzi kalekich, jak również odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair mają we własnej ofercie ofertę dla tych ludzi, to znaczy, że bez problemów mogą podziwiać świat.

Co należy wiedzieć podczas lotu Berlin - Reykjavik linią Icelandair

Jeżeli człowiek niepełnosprawny chce skorzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair, to powinien pamiętać, aby wypełnić właściwy formularz. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba chce polecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane miejsce. Czasem liczba takich miejsc w samolocie może być ograniczona, więc warto uprzedzić o własnej obecności na trasie Berlin - Reykjavik linią Icelandair

.

Jak długo polecimy?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą wziąć na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych dokumentach, ale jest to realne. Jeśli także wybierze się odpowiedni lot to dana podróż będzie miło wspominana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem tego psa nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy tani lot, mamy pewność że pokład będzie przystosowany do ludzi kalekich, ale namyślamy się, czy pomieścimy się do niego z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy jedynie do wejścia, następnie obsługa samolotu Berlin - Reykjavik linią Icelandair pomoże nam się przenieść na węższy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po skończonym locie, ponownie muszą nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Trzeba zobaczyć których dokumentów należy dopilnować, abyśmy posiadali pewność, że dostaniemy się na przelot Berlin - Reykjavik linią Icelandair. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym dokładniej linie lotnicze będą miały szansę się przyszykować do zajmowania się naszą osobą oraz zagwarantowania tego co niezbędne. Nie mniej im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zajmować.