X
Ładowanie...

Tanie loty Icelandair Berlin Reykjavik

już od 1402 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Icelandair

Berlin Reykjavik

Bilety lotnicze Icelandair Berlin Reykjavik

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 cze (śro)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
03 lip (wto)
Icelandair
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (śro)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
04 lip (śro)
Icelandair
Lot bezpośredni
Berlin
29 cze (pią)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
01 lip (nie)
Icelandair
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
21 cze (czw)
Icelandair
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Icelandair
Lot bezpośredni
Reykjavik
22 cze (pią)
Icelandair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Icelandair Berlin Reykjavik

Przewodnik po lotach Icelandair Berlin Reykjavik

A co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Warto zapamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w domu. Sporo przewoźników proponuje specjalnie przystosowane maszyny, w których znajdują się przestrzenie przygotowane dla ludzi kalekich, jak również odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair mają we własnej ofercie ofertę dla tych ludzi, to znaczy, że bez problemów mogą podziwiać świat.

Co należy wiedzieć podczas lotu Berlin - Reykjavik linią Icelandair

Jeżeli człowiek niepełnosprawny chce skorzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair, to powinien pamiętać, aby wypełnić właściwy formularz. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba chce polecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane miejsce. Czasem liczba takich miejsc w samolocie może być ograniczona, więc warto uprzedzić o własnej obecności na trasie Berlin - Reykjavik linią Icelandair

.

Jak długo polecimy?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą wziąć na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych dokumentach, ale jest to realne. Jeśli także wybierze się odpowiedni lot to dana podróż będzie miło wspominana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem tego psa nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Berlin - Reykjavik linią Icelandair

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy tani lot, mamy pewność że pokład będzie przystosowany do ludzi kalekich, ale namyślamy się, czy pomieścimy się do niego z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy jedynie do wejścia, następnie obsługa samolotu Berlin - Reykjavik linią Icelandair pomoże nam się przenieść na węższy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po skończonym locie, ponownie muszą nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Trzeba zobaczyć których dokumentów należy dopilnować, abyśmy posiadali pewność, że dostaniemy się na przelot Berlin - Reykjavik linią Icelandair. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym dokładniej linie lotnicze będą miały szansę się przyszykować do zajmowania się naszą osobą oraz zagwarantowania tego co niezbędne. Nie mniej im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zajmować.