X
Ładowanie...

Tanie loty Belavia Berlin Sankt Petersburg

już od 1007 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Belavia

Berlin Sankt Petersburg

Bilety lotnicze Belavia Berlin Sankt Petersburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
22 lut (pią)
Belavia
Sankt Petersburg
24 lut (nie)
Belavia
Berlin
21 lip (nie)
Belavia
Sankt Petersburg
28 lip (nie)
Belavia
Berlin
23 lip (wto)
Belavia
Sankt Petersburg
28 lip (nie)
Belavia
Berlin
22 lut (pią)
Belavia
Sankt Petersburg
23 lut (sob)
Utair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Belavia Berlin Sankt Petersburg

Przewodnik po lotach Belavia Berlin Sankt Petersburg

A co z osobami niepełnosprawnymi podczas lotu?

Warto zapamiętać, że ludzie kalecy nie mogą calutki czas siedzieć w mieszkaniu. Wielu przewoźników proponuje odpowiednio przystosowane maszyny, na pokładzie których znajdują się miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, a nawet odpowiednio przygotowane łazienki. Również tanie loty Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines mają w swojej ofercie zaproszenie dla takich ludzi, to znaczy, że bez problemów mogą zwiedzać inne kraje.

O czym trzeba pamiętać na trasie Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines

Jeżeli niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji jaką mają tanie loty Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines, to powinien pamiętać, aby wypisać odpowiedni formularz. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana osoba pragnie lecieć oraz będzie ona miała zajęte siedzenie. Czasem ilość odpowiednich przestrzeni w samolocie może być ograniczona, zatem warto powiadomić o własnej obecności na trasie Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines

.

Jak długo będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mają prawo wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych dokumentach, lecz będzie to realne. Jeżeli także wybierze się właściwy przelot to taka wyprawa okaże się miło zapamiętana. Nie będziemy mieli kłopotów z braniem tego psa nawet wtedy, kiedy wybierzemy tanie loty Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani lot, wiemy że samolot jest przygotowany do ludzi niepełnosprawnych, ale namyślamy się, czy zmieścimy się w nim z własnym wózkiem? Należy powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy jedynie do wejścia, następnie załoga lotu Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines pomoże nam się przesiąść na węższy wózek, nim wjedziemy na pokład, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po zakończonym locie, znowu muszą nam asystować, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Warto sprawdzić których formalności należy dopilnować, abyśmy posiadali gwarancję, że dostaniemy się na przelot Berlin - St Petersburg linią Belavia Belarusian Airlines. Należy podać sporo wiadomości o sobie, bo, tym dokładniej przewoźnik będzie miał szansę się przyszykować do zajmowania się nami i zapewnienia wszystkiego co niezbędne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu tym zająć.