Bilety lotnicze Warszawa
ceny od 459 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Berlin Warszawa

Kalendarz lotów Berlin Warszawa

Ceny podane w zł
  •  
  • Kwi   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
2268 1514
1070 459 1153 1363
943 943 943 945 945 492
820

Loty Berlin Warszawa

Kwi 459 zł
Maj
Cze
Lip
Sie
Wrz
 
0 zł
459 zł
459 zł
459 zł
459 zł

Promocje biletów lotniczych Berlin Warszawa


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

458.99 PLN x Dorośli = PLN
458.99 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
458.99 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
459
Wylot Wtorek 14-04-2015 Szczegóły    

Air Berlin
12:50 Berlin
14:10 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Air Berlin
17:05 Berlin
18:25 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m

Air Berlin
21:35 Berlin
22:55 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m
Powrót Niedziela 19-04-2015 Szczegóły    

Air Berlin
14:50 Warszawa
16:15 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

492.49 PLN x Dorośli = PLN
492.49 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
492.49 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
492
Wylot Sobota 25-04-2015 Szczegóły    

Air Berlin
08:50 Berlin
10:10 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 20m
Powrót Niedziela 26-04-2015 Szczegóły    

Air Berlin
14:50 Warszawa
16:15 Berlin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 25m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

819.78 PLN x Dorośli = PLN
819.78 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
819.78 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
820
Wylot Poniedziałek 27-04-2015 Szczegóły    

Germanwings
12:45 Berlin
19:30 Warszawa
Przesiadka w: Dusseldorf
Czas podróży: 6h 45m

Germanwings
15:10 Berlin
19:30 Warszawa
Przesiadka w: Dusseldorf
Czas podróży: 4h 20m
Powrót Wtorek 28-04-2015 Szczegóły    

Germanwings
09:15 Warszawa
15:55 Berlin
Przesiadka w: Dusseldorf
Czas podróży: 6h 39m

Germanwings
09:15 Warszawa
16:50 Berlin
Przesiadka w: Dusseldorf
Czas podróży: 7h 34m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Berlin Warszawa

Loty Berlin-Warszawa - sprawdź ofertę podróży samolotem na FRU.PL! Chcąc wyprawić się z Berlina do Warszawy zaleca się zrobić pierwszy krok: zacząć od sprawdzania atrakcyjnych lotów na trasie do Warszawy. Skonfronuj ze sobą propozycje najtańszych połączeń wszystkich przewoźników a potem zakup najtańszy bilet lotniczy Berlin-Warszawa.

Przeszukuj przeloty już od 3 miesięcy wcześniej i kup najtańszą podróż samolotem z Berlina do Warszawy. Gdy celem jest znaleźć okazyjne przeloty Berlin-Warszawa spróbuj skorzystać wyszukiwarki lotów! Wprowadź miasta - początek i cel podróży , wybierz kiedy chcesz wylecieć i wrócić po czym kliknij Szukaj. Zobacz opcje wśród listy wyników wyszukiwania i dokonaj rezerwacji biletów lotniczych do Warszawy.

Lot w jedną stronę trwa co najmiej 1h 20min. Podejmując decyzję wyboru linii do Warszawy zaleca się wziąć pod uwagę cenę i długość lotu. Najtańsze loty Niemcy-Polska można kupić w cenach od 429 zł. Zarezerwuj podróż na FRU.PL!

Najtańsze loty z Berlina do Warszawy oferują linie:

Polecamy też sprawdzić fajne okazje na najtańsze loty z Berlina albo też tanie latanie do Warszawy z Polski. Czasem można zobaczyć tam oferty lotów linii lotniczych umożliwiające atrakcyjne ceny najtańszych lotów na tych trasach.

Z Berlina możesz podróżować także do:

Do Warszawy wylecisz również z:

Serwis FRU.PL ma w swojej ofercie jeszcze ubezpieczenie turystyczne m.in. do kraju: Polska . Polecamy również specjale pakiety w których dzięki możesz wykupić nie wyłącznie przelot , ale również nocleg. Kupuj razem zaoszczędzisz.

Promocje lotów Berlin Warszawa

z Berlin (14 Kwi-19 Kwi) 459 zł
z Berlin (25 Kwi-26 Kwi) 492 zł
z Berlin (27 Kwi-28 Kwi) 820 zł
z Berlin (22 Kwi-23 Kwi) 943 zł
z Berlin (20 Kwi-23 Kwi) 943 zł
z Berlin (21 Kwi-23 Kwi) 943 zł

Hotele - Warszawa

Hotele - Warszawa Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.