X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Berlin Waszyngton

już od 2063 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Waszyngton

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Waszyngton
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 lis (nie)
American Airlines
Waszyngton
18 lis (pon)
American Airlines
Warszawa
10 lis (nie)
American Airlines
Waszyngton
19 lis (wto)
American Airlines
Warszawa
11 lis (pon)
American Airlines
Waszyngton
18 lis (pon)
American Airlines
Warszawa
11 lis (pon)
American Airlines
Waszyngton
19 lis (wto)
American Airlines
Warszawa
12 lis (wto)
American Airlines
Waszyngton
18 lis (pon)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Berlin Waszyngton

Przewodnik po lotach KLM Berlin Waszyngton

Lot Berlin - Waszyngton linią KLM nie powinien być nudny

Rozumiemy, że podczas lotu Berlin - Waszyngton linią KLM zarówno dorośli jak i dzieci mają prawo się nudzić. Dzieci zazwyczaj co pięć minut potrzebują kolejnych wrażeń, przez to ich opiekunowie próbują się przygotować na taką ewentualność. Ale warto pamiętać, że nawet dorosły, jeśli ma zaplanowany długi lot, ma szansę czuć zmęczenie i znużenie. Dlatego właśnie warto takim sytuacjom zapobiegać.

Co robić, żeby lot Berlin - Waszyngton linią KLM się nie nudził?

Nie zawsze można znaleźć najkorzystniejsze połączenie Berlin - Waszyngton linią KLM trwające , które gwarantowałoby minimalny czas spędzony w samolocie. Może się wówczas okazać, że będziemy szukać okazji, żeby nie nudzić się podczas danego przelotu, szczególnie jeśli nie poleci z nami nikt ze znajomych. Warto wówczas spożyć coś lekkiego i podczas całej trasy Berlin - Waszyngton linią KLM próbować spać, w czym mogą nam pomóc zatyczki do uszu i maseczka na oczy. Jeżeli jednak nie chcemy czy nie mamy szansy zasnąć, mamy możliwość sobie zająć czas w odmienny sposób. Książką, słuchając muzykę, lub pracą na komputerze. Powinniśmy mimo wszystko wspomnieć, że nie tylko tanie loty Berlin - Waszyngton linią KLM, lecz wszystkie na jakie się zgodzimy, będą od nas wymagały wyłączenia sprzętów elektronicznych podczas startu oraz lądowania.

Możemy coś zjeść lecąc na trasie lot Berlin - Waszyngton linią KLM

Aby urozmaicać sobie przelot, mamy możliwość podczas niegocoś przegryźć. Fakt, może się okazać, że tanie loty Berlin - Waszyngton linią KLM nie oferują nam takiej możliwości, ale przecież nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyśmy wzięli ze sobą coś do jedzenia, oczywiście uprzednio sprawdzając w regulaminie linii lotniczych, które wybierzemy

co mamy prawo ze sobą wziąć w bagażu podręcznym, a jakiego jedzenia wnosić nie możemy. Warto jednak pamiętać, aby nie planować tu spożywania alkoholu, ponieważ mamy szansę się źle poczuć, a jeżeli będziemy się po nim awanturować, to pilot ogłosi awaryjne lądowanie więc będziemy usunięci z samolotu. Czasem tanie loty Berlin - Waszyngton linią KLM oferują nam bezpłatne czasopisma do przejrzenia, a więc z nich również warto korzystać, bo to zawsze chociaż chwila urozmaicenia.

Konwersacja ze współpasażerem też będzie dobra

Nawet jeśli w lot Berlin - Waszyngton linią KLM udaliśmy się sami, to nie oznacza, że przez cały przelot nie mamy prawa się do nikogo odzywać. Być może warto uśmiechać się do współpasażera, zapytać czy już kiedyś latał, czy się boi? Może się okazać, że trafimy na kogoś ciekawego, z kim przedyskutujemy calutki lot i nawet nie zauważymy, kiedy się on zakończy. To, że wykupiliśmy tanie loty Berlin - Waszyngton linią KLM wcale nie oznacza, że powinniśmy się podczas nich męczyć. Tu sporo zależeć będzie od nas samych i naszego nastawienia do lotu.

Jeżeli już posiadamy wybrane tanie bilety (ceny już od , zapakowane bagaże i jesteśmy przygotowani do podróży, to warto pomyśleć, czy wzięliśmy ze sobą coś: książkę, tablet, laptop, opaskę na oczy, co pomoże nam przezwyciężyć znudzenie w czasie lotu i uczynić go jeszcze przyjemniejszym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Aarhus Mora

Tanie loty Changsha Wiedeń

Tanie loty Flateyri Astipalea

Tanie loty Berno Ikaria Island

Tanie loty Lleida Buochs

Tanie loty Yllasjarvi Kavala

Tanie loty Preveza Turku

Tanie loty Las Palmas Vancouver

Tanie loty Vitoria Zurych

Tanie loty Chihuahua Luksemburg

Tanie loty Air France Paryż Lyon