X
Ładowanie...

Tanie loty Berno Volos

już od 213 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Berno Volos

Przewodnik po lotach Berno Volos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Berno -Volos i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdź nasz artykuł!

Zapoznaj się z przepisami

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem warto sprawdzić unijne regulacje, które definiują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować także przed wyjazdem do bardziej odległych krajów. Przed Tobą lot Berno -Volos, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo restrykcyjne są również regulacje związane z zawartością walizek. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak żyletki, noże, substancje pirotechniczne.

Kiedy mamy prawo starać się o rekompensatę

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem i najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Berno -Volos wykup odpowiednią polisę turystyczną.